Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 35

Johnson W. Sámuel: Miből lesz a termés? Kézi könyv a légkörről és a talajról, a gazdasági növények táplálása szempontjából. Fordította: Balás Árpád, Mendlik Alajos. Bp.,1878, K. M. Természettudományi Társulat, VIII+360 p. Szövegközti fametszetű ábrákkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, volt könyvtári példány.
16817.

2 000 HUF
6,45
7,35
Kiss János: Szőlőhegyi gazdasági épületek a Balaton-felvidéken. Bp.,1992, Építésügyi Tájékoztatási Központ. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16818.

2 200 HUF
7,10
8,09
Rádió-szakácskönyv. Összegyűjtötték a Magyar Rádió Mit Fözzünk? előadásait tartó háziasszonyok. Bp.,é.n., Franklin. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, rossz állapotban
16819.

1 800 HUF
5,81
6,62
Prohászka Ferenc: Elhanyagolt szőlő rendbehozása. Bp.,1956, Mezőgazdasági Kiadó. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel a gerincen.
16820.

1 000 HUF
3,23
3,68
Szabó György: Javasasszony unokája. Dedikált! . Bp., 2004. Szerzői
16821.

1 000 HUF
3,23
3,68
16822.

14 000 HUF
45,16
51,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

335. Auction:
Payment deadline is 21 December

336. Auction:
From 17 to 20 December
Payment deadline is 4 Januar
Seeing: From 17 to 20 December

30. Major Auction
Payment deadline is 7 December

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.