Bezerédy Gergely versei. Buda, 1836, M. Kir. Egyetemi Betűivel, 2+124 p. Átkötött modern egészbőr-kötés, az eredeti papírborítót a kötéstáblákra kasírozták, a címlap hiányzik, a 124. oldal kissé sérült, kissé foltos lapokkal.
William Shakespeare: Shakespeare összes drámái I-IV. kötet. Bp.,1972, Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, az egyik védőborító széle szakadozott, egyébként jó állapotban.
Mikszáth Kálmán Művei 1-20. kötet.
1. Szent Péter esernyője
2-3. Különös házasság
4-6. A fekete város
7. A vén gazember
8. Prakovszky, a siket kovács. A kis primás.
9. A tót atyafiak. A jó palóczok.
10. Töviskes látogatóban. (Elbeszélések)
11. A fekete kakas. A beszélő köntös.
12. A szelistyei asszonyok. Ne okoskodj, Pista. (A gerincen 14. kötet szám szerepel. De helyesen 12.)
13. Akli Miklós
14. Besztercze ostroma
15-16. Nagyobb elbeszélések
17-19. A Noszty fiú esete Tóth Marival
20. Hátrahagyott munkák. Nem teljes! Bp., é.n., Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt.,(a borítón Franklin-Társulat). Kiadói aranyozott egészvászon sorozat kötés, a borítója foltos, kissé kopott.
Peter Loring: Újraéled a múlt. Fordította: Waldberg Vera. Bp.,é.n.,Palladis Rt. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, gyűrött borítóval, kissé foltos lapokkal.
Katona Lajos: Petrarca. Költők és írók. Élet- és jellemrajzok az irodalom köréből. Bp.,1907, Franklin, 4+163 p. Átkötött félvászon-kötés, az elülső előzéklap hullámos, egy lapszélen hiánnyal.