Number of items: 339

John Frawley 2 műve: A valódi asztrológia. A valódi asztrológia alkalmazása. Fordította: Kristina Waardahl. Bp., 2002-2003, Chemix Kft. Kiadói papírkötés.
17492.

4 000 HUF
Erdélyi Szépmíves Céh emlékkönyv. 1924-1934. Kiadói papírborítékban.
17493.

1 200 HUF
Györffy János-Székely Károly: Viertes Lesebuch für die vierte Klasse der kath. Volksschulen. Bp.,1922, St. István-Társulat, 319 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval és gerinccel a hátsó borító elvált a gerinctől 318-319. oldal között.
17494.

1 200 HUF
Kalo Jenő: A gyógyulás szelencéje. Az orvosi asztrológia kézikönyve I. kötet. Bo, 2002, Édesvíz. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17495.

2 400 HUF
Jókai Mór: Janicsárok végnapjai. II. kötet. Pest, 1854, Számvald Gyula, 506+2 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, a 211-222. oldal a 202-203. oldal közé van bekötve, 229. oldaltól nyomdahibás számozással (212-vel folytatódik, 490-503. oldalak között a két lap sérült, hiányos, valamint oldalhiány.
17496.

2 200 HUF
5,95
6,47
Vegyes könyvtétel, 3 db:  Mystic Meg: Az aszcendens. Bp.,1994, Édesvíz. Cherry Gilchrist: Az alkímia. Bp.,2000, Édesvíz. Szabó Mária: Előző életeink - mai sorsunk. Bp.,1990, Macondo.  Kiadói papírkötésben.
17497.

3 000 HUF
Giovanni Boccaccio Dekameronja. Teljes fordítás életrajzzal, jegyzetekkel. Készítette Dr. Bokor János. Brassó, 1909, Brassói Lapok-ny. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
17498.

1 200 HUF
Vegyes könyvtétel, 3 db:  Norman Shine: Numerológia. Bp.,1997, Magyar könyvklub.  Székelyhidi Ágnes: Számmisztika. Bp.,2001, Bioenergetic. Herbert Selnik: A numerológia kézikönyv. Bp.,é.n., Hermit. Kiadói kartonált papírkötésben és kiadói papírkötésben.
17499.

2 000 HUF
Arany János hátrahagyott iratai és levelezése 1. kötet: Versek. Bp.,1888, Ráth Mór. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, és gerinccel, névbejegyzéssel.
17500.

2 800 HUF
7,57
8,24
A Magyar Efemerida 1921-2020.+ A Magyar Efemerida 2010-2050. hn.,én., Paradigma. Kiadói papírkötés.
17501.

5 000 HUF
Soros György: A nyílt társadalom vagy a globális kapitalizmus megreformálása. Fordította: Nagy Mária. Bp.,2001,Scolar. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17502.

4 000 HUF
A csehszlovákiai magyar irodalom lexikona 1918-1995. Szerk.: Fónod Zoltán. Pozsony, 1997, Madách-Posonium. Kiadói kartonált papírkötés.
17503.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF