John Frawley 2 műve: A valódi asztrológia. A valódi asztrológia alkalmazása. Fordította: Kristina Waardahl. Bp., 2002-2003, Chemix Kft. Kiadói papírkötés.
Györffy János-Székely Károly: Viertes Lesebuch für die vierte Klasse der kath. Volksschulen. Bp.,1922, St. István-Társulat, 319 p. Német nyelven. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval és gerinccel a hátsó borító elvált a gerinctől 318-319. oldal között.
Jókai Mór: Janicsárok végnapjai. II. kötet. Pest, 1854, Számvald Gyula, 506+2 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, a 211-222. oldal a 202-203. oldal közé van bekötve, 229. oldaltól nyomdahibás számozással (212-vel folytatódik, 490-503. oldalak között a két lap sérült, hiányos, valamint oldalhiány.
Vegyes könyvtétel, 3 db:
Mystic Meg: Az aszcendens. Bp.,1994, Édesvíz.
Cherry Gilchrist: Az alkímia. Bp.,2000, Édesvíz.
Szabó Mária: Előző életeink - mai sorsunk. Bp.,1990, Macondo.
Kiadói papírkötésben.
Giovanni Boccaccio Dekameronja. Teljes fordítás életrajzzal, jegyzetekkel. Készítette Dr. Bokor János. Brassó, 1909, Brassói Lapok-ny. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
Vegyes könyvtétel, 3 db:
Norman Shine: Numerológia. Bp.,1997, Magyar könyvklub.
Székelyhidi Ágnes: Számmisztika. Bp.,2001, Bioenergetic.
Herbert Selnik: A numerológia kézikönyv. Bp.,é.n., Hermit.
Kiadói kartonált papírkötésben és kiadói papírkötésben.
Arany János hátrahagyott iratai és levelezése 1. kötet: Versek. Bp.,1888, Ráth Mór. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, és gerinccel, névbejegyzéssel.
Soros György: A nyílt társadalom vagy a globális kapitalizmus megreformálása. Fordította: Nagy Mária. Bp.,2001,Scolar. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.