Number of items: 339

Vegyes könyvtétel, 2 db:   Brankovics György: A legújabb magyar általános levelező. Bp, é.n.,Franklin-Társulat, 415 p. Harmadik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, az elülső borító sérült.   Szegedy János: A levélírás művészete. Általános levelező. Bp.,é.n.,Révai. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítókkal, foltos lapokkal.
17576.

1 600 HUF
Tűz Tamás: Két tenger közt. Versek. Bp.,1943, Vigilia. Kiadói papírkötés, szakadozott gerinccel. A szerző által aláírt.
17577.

1 600 HUF
Krúdy Gyula: Boldogult úrfikoromban... Bp.,(1930), Athenaeum. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, kissé hiányos gerinccel. Első kiadás. Ritka kötésváltozat.
17578.

2 400 HUF
Föld Mátyás emlékiratai. Mindenki benne van. Bp., 1941, (Kispest, Faragó Imre Nyomdája.) Kiadói papírkötés, a borítója foltos, a gerince sérült, a borító egyik sarka hiányos.   A szerző által dedikált.
17579.

1 200 HUF
Szinetár György: Akarom, hogy tudd. Bp.,1943, Magyar Írók, Művészek és Műpártolók Egyesülete,(Tábori-ny.) Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
17580.

6 000 HUF
Imrik Klára: Huszas évek. A szerző édesapjának dedikált! Bp., é.n. Stephaneum.
17581.

1 200 HUF
Dugonics András: Jeles történetek. Mellyeket a magyar játék-szinre alkalmaztatott ~. Másadik könyv. Pesten, 1795. Füskúti ifjabb Landerer Mihály. 1t.+390p. Utolsó 6 oldal hiányzik!  Megviselt félbőr kötésben.
17582.

Dugonics András: Jeles történetek. Mellyeket a' magyar játék-szinre alkalmaztatott ~. Másadik könyv. Pesten, 1795. Füskúti ifjabb Landerer Mihály. 1t.+390p. Utolsó 6 oldal hiányzik! Megviselt félbőr kötésben.

1 000 HUF
11
Vegyes könyvtétel, 2 db:  Gaál Mózes: Szent István. Az első magyar király. Bp., 1900, Franklin. Második kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel, kopottas, foltos borítóval.  Arany János: Murány ostroma. Bp.,1907, Franklin. Átkötött egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel, kopottas, foltos borítóval.
17583.

1 000 HUF
17584.

1 200 HUF
Krúdy Gyula: Bűvös erszény és egyéb elbeszélések. Bp., 1909, Franklin. Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
17585.

1 200 HUF
17586.

2 000 HUF
17587.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF