Number of items: 339

Csiky Gergely 5 db műve: A sötét pont; Buborékok, Nóra, A Kaviár, Mukányi. Bp., 1882-1886. Athenaeum. Korabeli, aranyozott gerincű félvászon kötésben.
17466.

10 000 HUF
32,26
36,76
MIkszáth Kálmán: Nemzetes uramék. (Mácsik a nagyerejű) Bp., 1884. Révai. Első kiadás. Korabeli félvászon kötésben.
17467.

6 000 HUF
19,35
22,06
Kisfaludy Sándor:Himfy szerelmei. Pest., 1833. Wigand. 301p + 310p. Egy lap kijár. Korabeli egészvászon kötésben.
17468.

4 000 HUF
12,90
Tolnai Simon: A bűvészet könyve I-II. (Egybekötve) Tóth Béla előszavával. Bp.,1898, Kosmos Műintézet, XXIII+190+2+56 p. Harmadik kiadás. Számos szövegközti illusztrációval. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott, kissé foltos, borítóval, az elülső borítón a címke sérült, de belül jó állapotban.
17469.

6 000 HUF
19,35
22,06
François Villon balladái Faludy György átköltésében. Bp., 1944, Officina. Tizenegyedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, szétvált kötéssel, javított gerinccel, rossz állapotban. A szerző, Faludy György (1910-2006) által dedikált, dátumozva (2002.IV. 11.)
17470.

8 000 HUF
25,81
29,41
17471.

8 000 HUF
25,81
29,41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

335. Auction:
Payment deadline is 21 December

336. Auction:
From 17 to 20 December
Payment deadline is 4 Januar
Seeing: From 17 to 20 December

30. Major Auction
Payment deadline is 7 December

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.