Number of items: 339

Csiky Gergely 5 db műve: A sötét pont; Buborékok, Nóra, A Kaviár, Mukányi. Bp., 1882-1886. Athenaeum. Korabeli, aranyozott gerincű félvászon kötésben.
17466.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
10 000 HUF
32,05
37,04
Minimum bid:
11 000 HUF
Refresh
MIkszáth Kálmán: Nemzetes uramék. (Mácsik a nagyerejű) Bp., 1884. Révai. Első kiadás. Korabeli félvászon kötésben.
17467.

Available for bidding
6 000 HUF
19,23
22,22
Minimum bid:
6 000 HUF
Refresh
Kisfaludy Sándor:Himfy szerelmei. Pest., 1833. Wigand. 301p + 310p. Egy lap kijár. Korabeli egészvászon kötésben.
17468.

Available for bidding
4 000 HUF
12,82
14,81
Minimum bid:
4 000 HUF
Refresh
Tolnai Simon: A bűvészet könyve I-II. (Egybekötve) Tóth Béla előszavával. Bp.,1898, Kosmos Műintézet, XXIII+190+2+56 p. Harmadik kiadás. Számos szövegközti illusztrációval. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott, kissé foltos, borítóval, az elülső borítón a címke sérült, de belül jó állapotban.
17469.

Available for bidding
6 000 HUF
19,23
22,22
Minimum bid:
6 000 HUF
Refresh
François Villon balladái Faludy György átköltésében. Bp., 1944, Officina. Tizenegyedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, szétvált kötéssel, javított gerinccel, rossz állapotban. A szerző, Faludy György (1910-2006) által dedikált, dátumozva (2002.IV. 11.)
17470.

Available for bidding
8 000 HUF
25,64
29,63
Minimum bid:
8 500 HUF
Refresh
17471.

Available for bidding
8 000 HUF
25,64
29,63
Minimum bid:
8 000 HUF
Refresh

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

331. Auction:
Payment deadline is October 19.

332. Auction:
From 9 to 18 October
Payment deadline is 2 November

Seeing: From 15 to 18 October

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.