Books: Architecture, Art Number of items: 194
1812388
16704
329
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Bodrogi Tibor (szerk.):Törzsi művészet 1-2. kötet. Bp.,1981, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
2 400 HUF
1814661
16705
329
Books: Architecture, Art
Other collectibles
8 000 HUF
1791798
16706
329
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Csabai István: Az impresszionizmus kora. Bp., 1942, Officina. Félvászon kötés, sarkain kopott, egyébként jó állapotban.
1 000 HUF
1833303
16707
329
900
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Rajnai Miklós: Mészöly Géza 1844-1887
Művelt Nép Könyvkiadó, 1953 1839039
16708
329
Books: Architecture, Art
Other collectibles
cca 2017 4 db ékszer árverési katalógus (Henry, Tajan, stb.)
2 000 HUF
1837967
16709
329
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Sammlung des königliches ungarisches Hofrats Gustav von Gerhardt, Budapest. 1. köt.: Kunstgewerke. Berlin, 1912, Rudolph Lepke's Kunst-Auctions-Haus. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
3 000 HUF
1810513
16710
329
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Lándor Tivadar- Gerő Ödön-Londesz Elek: Zichy Mihály élete, művészete és alkotásai. A Pesti Napló ajándéka. [Bp, 1902, Athenaeum], 1t.+76 p.+30 t. Kiadói, festett egészvászon-kötésben, kopott borítóval, az elülső szennylap, a címlap, Zichy Mihály levél facsimile, 9 tábla hiányzik, egy tábla rossz helyen van, a hátsó szennylap szakadozott.
3 000 HUF
1726537
16711
329
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Görög ékszerek. Angol-görög nyelvű kiállítási kalauz. Bp.,2003, Szépművészeti Múzeum. Színes fotókkal illusztrálva. Kiadó papírkötés./
Greek Jewellery. Exhibiton guide. In English and Greek language. With colourful photos. Paperbinding.
1 200 HUF
1742670
16712
329
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Kun Imre: Harminc év művészek. Egy hangversenyrendező naplója. Bp., 1960, Zeneműkiadó Vállalat. A szerző dedikációjával. Félvászon kötésben, jó állapotban.
1 400 HUF
1835358
16713
329
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Dr. V. Wallerstein: Van Dyck.
Volksbücher der Kunst. Bielefield-Leipzig,é.n., Velhagen&Klasing. Német nyelven. Kiadói papírkötés, foltos.
1833289
16714
329
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Fritz Erpel: Rembrandt. Fordította: Kertész Judit. A művészet világa. Bp.,1985, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.
1833277
16715
329
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Luxemburgi Zsigmond. Művészet és kultúra 1387-1437. Sigismundus-Rex et Imperator. Kiállítási katalógus. Szerk.: Körber Ágnes. Bp.,2006, Szépművészeti Múzeum, (Alföldi Nyomda), 96 p. Kiadói papírkötés.
2 800 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035