1959-1980 A Műcsarnok 5 db kiállítási katalógusa:
Domanovszky Endre (1959), Kilencek (1968), Barcsay Jenő - A szentendrei mozaik (1970), Paul Klee (1976), Szabó Vladimir (1980). Változó állapotban.
1954-2006 Ernst Múzeum kiállítási katalógusai, 20 db: Közte Rudnay Gyula, 25 éves a Tavaszi Fesztivál, Országos Fénykép kiállítás (1955), Magyar kisplasztikai és grafikai kiállítás. 1800-1954. (1954), és más érdekes katalógusok.
1938-2005 Szépművészeti Múzeum kiállítási katalógusai, 22 db:
Kiállítás Lord Rothermere gyűjteményeiből (1938), Daumier és kortársai (1953), A magyar rézmetszet és rézkarc (1954), Rudnay Gyula (1953), Kupezky és kortársai (1954), Lucas Cranach (1953), Drezdai képtár vendégkiállítása (1959), Antik mozaikok és műkincsek Tunéziából (1974), A francia festészet remekei (1978), Párizsi múzeumok remekművei (1971), Kopt művészet (1980), Antik művészet (1979), Róma születése (1980), Werner Spies: Max Ernst grafikai életműve (1995), Endre Nemes (1973, Gino Galli (1974), Alfred Manessier (1993), Német expresszionista grafikák (1994), XX. századi művészet (1975), Corneille visszatér (2002), A fáraók után- A kopt művészet kincsei Egyiptomból (2005), Harasztiné Dr. Takács Marianna-Szilágyi János György: Műhelytitkok, hamisítványok (1966, 12 p.). Változó állapotban.
1957-2009 Vegyes művészeti katalógus tétel, kb. 40 db. Közte Zsolnay kerémia (Pécs, 1977). Kondor Béla emlékkiállítás (Székesfehérvár, 1997), Kunst Ernő (Miskolc, 1995), Kortársaim II. és IV. - László Gyula kiállítása, Ónművesség a grazi Landesmuseum Joanneum gyűjteményéből, Amerigo Tot (Tihany, 1969), Schaár Erzsébet (1974), Kohán György (Gyula, 1968), Szücs György: Haranghy Jenő, 2 db különféle Csontváry, Würtz Ádám grafikái (1977), Rippl-Rónai (Tihany, 1968), 2 db különféle Borsos Miklós, Munkácsy Békéscsabán, 4 db különféle Hopp Ferenc Múzeum kiadvány, Nagybányai festészet magángyűjteményekben, Hincz Gyula (2001), Barcsay Jenő (1957), Martyn Ferenc (3 db, 2000-2001), Medgyessy Ferenc emlékkiállítás (1981), Henry Moore, Szabó Vladimir, 2 db A középkori Bosznia síremlékei, Zománc 1975-1985. Nemzetközi Zománcművészeti Alkotótelep (Kecskemét, 1984), és más érdekes katalógusok. Érdekes átnézendő anyag.
Vegyes művészeti tétel, közte Petőfi Irodalmi Múzeum, szentendreiek, és mások kiállítási katalógusai, valamint művészeti könyvek, 25 db:
Kassák kollázsainak kiállíátsa (PIM, 1970), Lukács György emlékkiállítása (PIM,1985), Koós Iván bábművészeti kiállítása (PIM,1975), Bálint Endre (1981), Czóbel Múzeum (1979), Kovács Margit (1986), Vajda Lajos Múzeum (1986), Kmetty János Múzeum (1981), 9 koreai festő (1994), Válogatás a Levendel Gyűjteményből (1998), Mihátz Pál (1983), Haász István (1994), Kritikai realizmus (1978), Kmetty János emlékkiállítás (1976), Gadányi Jenő (1986), Somogyi Árpád: Régi órások művészete (1961), Tomka Miklós: Magyar katolicizmus 1991, Szombathy Bálint: Művészek és művészetek (1987), Gombos Károly: Régi keleti szőnyegek, Raul Porras Barrenechea: Az arany és története Peruban, Csontváry Kosztka Tivadar önéletrajz, Gábry György: Évszázadok hangszerei, Elekfy Jenőné: Tizennégy nyár Zebegényben, Hornyák Mária: Beethoven, Brunszvikok, Martonvásár, Moldvai csángómagyar kalendárium az 1992-es esztendőre. Változó állapotban.
2004-2009 Volksbank Galéria kiállítási katalógusai, 4 db: Aba-Novák Vilmos emlékkiállítása (2004), Simon György János emlékkiállítása (2006), Tájreneszánsz. Száz év klasszikus és kortárs tájértelmezése (2008), Arc-kép, Éngond...(2009). Jó állapotban.