Books: Railways, locomotives

Number of items: 40

Párkai István: Motorkocsik és motormozdonyok. Bp.,1954, Tankönyvkiadó. Átkötött kopott félvászon-kötés. Megjelent 500 példányban. Mezei István (?-2015) gépészmérnök, MÁV főtanácsos, vasúti szakíró, vasúttörténész névbejegyzésével.
15960.

3 000 HUF
9,68
11,03
N. M. Glagolev: Motorosmozdonyok. Fordította: Pompe István, Berecz István. Bp.,1953, Közlekedési Kiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. Megjelent 760 példányban. Ritka!
15961.

3 000 HUF
9,68
11,03
15962.

4 800 HUF
15,48
Vasúti Nagylexikon 1-2. kötet. Szerk.: Urbán Lajos. Bp.,2005, Magyar Államvasutak Rt. Kiadói kartonált papírkötés.
15963.

4 800 HUF
15,48
Vasúti járműszerkezetek. Szerk.: Dr. Baránszky-Jób Imre. Bp.,1979, Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban, intézményi bélyegzővel.
15964.

4 800 HUF
15,48
Szécsey István: Ganz MÁVAG motorvonatok. 1959-1987. Bp.,2010, MÁV. Kiadói kartonált papírkötés.
15965.

8 000 HUF
25,81
29,41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

335. Auction:
Payment deadline is 21 December

336. Auction:
From 17 to 20 December
Payment deadline is 4 Januar
Seeing: From 17 to 20 December

30. Major Auction
Payment deadline is 7 December

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.