Books: Railways, locomotives

Number of items: 40

Párkai István: Motorkocsik és motormozdonyok. Bp.,1954, Tankönyvkiadó. Átkötött kopott félvászon-kötés. Megjelent 500 példányban. Mezei István (?-2015) gépészmérnök, MÁV főtanácsos, vasúti szakíró, vasúttörténész névbejegyzésével.
15960.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
3 000 HUF
9,62
10,99
  Add to cart
  Remove
N. M. Glagolev: Motorosmozdonyok. Fordította: Pompe István, Berecz István. Bp.,1953, Közlekedési Kiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. Megjelent 760 példányban. Ritka!
15961.

Available
3 000 HUF
9,62
10,99
  Add to cart
  Remove
15962.

Available
4 800 HUF
15,38
17,58
  Add to cart
  Remove
Vasúti Nagylexikon 1-2. kötet. Szerk.: Urbán Lajos. Bp.,2005, Magyar Államvasutak Rt. Kiadói kartonált papírkötés.
15963.

4 800 HUF
15,38
17,58
Hammer price:
4 800 HUF
15964.

Available
4 800 HUF
15,38
17,58
  Add to cart
  Remove
Szécsey István: Ganz MÁVAG motorvonatok. 1959-1987. Bp.,2010, MÁV. Kiadói kartonált papírkötés.
15965.

8 000 HUF
25,64
29,30
Hammer price:
8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

Auction buyer's provision: 22%

327. Auction:
Payment deadline is August 17.

328. Auction:
From  7 to 16 August
Payment deadline is 31 August

Seeing: From 13 to 16 August

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.