Books: Railways, locomotives

Number of items: 40

Kalko, V. A. - Medvedev, G. G. - Rukavishnikov, Yu. A.: Teplovoz. Moszkva, 1967, Transport. Számos színes illusztrációval. Vászonkötésben, jó állapotban.
15984.

Kal'ko, V. A. - Medvedev, G. G. - Rukavishnikov, Yu. A.: Teplovoz. Moszkva, 1967, Transport. Számos színes illusztrációval. Vászonkötésben, jó állapotban.

1 000 HUF
Lexikon Eisenbahn L-Z. Berlin,1971,Transpress VEB. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, intézményi bélyegzővel.
15985.

1 000 HUF
1994 MÁV Almanach 1994. Bp., 1994, MÁV Rt.-Közlekedési Dokumentációs Rt. Kiadói kartonált papírkötés.
15986.

1 000 HUF
Jahrbuch des Eisenbahnwesens. 16. Folge. Szerk.: Prof. Dr. Vogel. Darmstadt, 1965, Hestra-Verlag. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötés.
15987.

1 000 HUF
Csanádi György: Vasúti üzem. Bp.,1954, Tankönyvkiadó. Kiadói papírkötés, szakad, kissé viseltes borítóval. Megjelent 1800 példányban.
15988.

1 200 HUF
Helmut Bendel: Die elektrische Lokomotive. Aufbau, Funktion, Neue Technik. Berlin, 1994, Transpress. Második kiadás. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
15989.

1 000 HUF
2009 Magyar Vasúti Almanach 2009. Bp., 2009, MÁV. Kiadói kartonált papírkötés.
15990.

1 600 HUF
G. Freeman Allen: Die schnellsten Züge der Welt. Stuttgart, 1980, Franckhsche Verlagshandlung. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, intézményi bélyegzővel, kis sérüléssel a gerincen.
15991.

G. Freeman Allen: Die schnellsten Züge der Welt. Stuttgart, 1980, Franckh'sche Verlagshandlung. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, intézményi bélyegzővel, kis sérüléssel a gerincen.

1 000 HUF
15992.

1 000 HUF
1941 Organ für die Fortschritte des Eisenbahnwesens. 96. évf. Berlin, 1941, Julius Springer. Német nyelven. Átkötött egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel.
15993.

1 000 HUF
Entstehung und Entwicklung der Bestimmungen der TV über Räder,Achswellen und Radsätze. Verein Mitteleuropäischer Eisenbahnverwaltungen. Berlin, 1936, Reichsbahn-Zentralämter. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
15994.

1 200 HUF
Hans Müller: Schiene, Dampf und Kamera. Berlin, 1975, VEB Verlag für Verkehrswesen. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés.  Dr. Mayer József (1937-2014) vasúti szakíró, MÁV Árufuvarozási Osztály vezetője, Közlekedéstudományi Egyesület tagjának saját kezű ajándékozási soraival, aláírásával Mezei István (?-2015) gépészmérnök, MÁV főtanácsos, vasúti szakíró, vasúttörténész részére. Valamint Személyes hangú gépelt üdvözlő levele, saját kezű aláírásával, két vasúti témájú üdvözlő lappal. A címlapon 100 éves a MÁV bélyeggel.
15995.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF