Number of items: 370

16263.

1 600 HUF
Josef Kastein: A kincs nyomában. Pesti Hírlap Könyvek 22. kötet. Bp.,1928, Légrády. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval.
16264.

1 000 HUF
Csernohorszky Gyula Ottó: Pünkösdi tűz. Versek. Bp.,1943, Hunnia-nyomda Kft., 1 t.+64 p. Kiadói papírkötés.
16265.

1 200 HUF
Palocsay Zsigmond: Felhőmező poéma. A szerző, Palocsay Zsigmond (1935-1994) által dedikált.+Katángszirmok. Bukarest, 1985-1991, Kriterion. Kiadói papírkötés.
16266.

1 600 HUF
16267.

1 000 HUF
Halas István: 192 Pajtás. Bp.,1941, Fémes-nyomda, 95 p. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, kijáró lapokkal, szakadozott borítóval, foltos.
16268.

1 000 HUF
1917-1918 Irodalomtörténet 3 száma. Szerk.: Pintér Jenő. 1917. november-december, VI. évf. 9-10. füzet, 1918, január-február, szeptember-december, VII. évf. 1-2.,7-10. füzet. Bp., 1917-1918, Magyar Irodalomtörténeti Társaság. Kiadói papírkötés, az egyik borítója szakadozott, sérült, egy másik foltos.
16269.

1 000 HUF
Az Otthon könyvtára sorozat 11 kötete Eredeti magyar novellák és elbeszélések I-II.,  Eredeti magyar novellák és elbeszélések IV. kötet: Hazai Hugó: A császár népei.  Eredeti magyar novellák és elbeszélések V. kötet.: Majthényi József: Eredeti magyar novellák és elbeszélések. Egy vármegye a törökvilágban és egyéb elbeszélések.  Ányos Gyula és egyéb elbeszélések.  Révész Gyula: Az Urhiday-leányok.  Antale France: A szilfák alatt.  Myriam Harry: Jeruzsálem meghódítása I-II. Fordította Sebestyén Károlyné.  Paul Marguerite-Viktor Marguerite: A gyermek-király. Bp.,1907-1908, Phönix,(Jókai-ny.) Kiadói aranyozott szecessziós egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, változó állapotban, többnyire kopott, foltos borítóval.
16270.

1 200 HUF
16271.

8 000 HUF
16272.

1 000 HUF
16273.

2 400 HUF
Dante: A purgatórium. Dante Komédiája. II. rész. Fordította: Babits Mihály. Bp.,é.n., Révai. Átkötött egészvászon-kötés.
16274.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF