Paris. 1987, Prestige Enterprises. Kartonált kötés, gerincnél sérült, sok színes képpel / paperback, with faults + King, Anthony: Archeology of the Roman Empire. London, New York, Toronto, Sydney, 1982., Hamlyn. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, képekkel illusztrált, jó állapotban / paperback, good condition + Guide to Budapest
9 db vegyes témájú könyv: D. Hegyháti Judit: Erdei bál, Eötvös Károly: Magyar alakok, Kelemen Attila: Kutyás könyv, L'ame francaise, Családi kis lexikon, Innocent Ernő: Fekete púder, Ifj. Krúdy Gyula: Túry Gida két asszonya, Andai Ernő: Nyári kaland, Csathó Kálmán: Ezernyolcszázhuszonöt. Könyvek változó kötésben és állapotban.
Vegyes könyvtétel, 14 db:
Európa Diákkönyvtár 10 kötete:
William Golding: A Legyek Ura. Albert Camus: A pestis. William Shakspeare: Öt dráma. William Shakspeare: Öt dráma 2. Gogol: A köpönyeg. Az orr. A revizor. Csokonai Vitéz Mihály: Válogatott versek. Az özvegy Karnyóné. Dorottya. Babits Mihály: Válogatott versek. Sarkadi Imre: Oszlopos Simeon. Elveszett paradicsom. A gyáva. Vösömarty Mihály: Versek. Csongor és Tünde. Németh László: Galilei. II József. Bp.,1992-2000, Európa. Kiadói papírkötés.
Móra Ferenc: Rab ember fiai. Bp., é.n., Talentum. Kiadói papírkötés.
Thomas Mann: Tonio Kröger. Halál Velencében. Mario és a varázsló. Európa Zsebkönyvek. Bp.,1986, Európa. Kiadói papírkötés.
Robert Arthur: A kísértetkastély. Bp.,1989, Metrum. Kiadói papírkötés, kissé sérült kötéssel.
Oscar Wilde: The canterville ghost and other stories. hn.,1993,Heinemann Elt. Kiadói papírkötés, angol nyelven.
Knapp Éva: "A lói tanáts zabolázója". I. kötet: Berei Farkas András vándorköltői élete és munkássága. (1770-1832) II. kötet: Berei Farkas András munkáinak bibliográfiája. Zebegény, 2007-200, Borda Antikvárium. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 360 példányban.
Gróf Vay Sándor Munkái I-X. kötet. Gergely Imre, Heyer Artur, Hegedűs László, Neogrády Antal, Udvary Géza, rajzaival.
I. kötet: A régi világból. 200+2 p.+16 t.
II. kötet: Amikor még postakocsin jártak. 198+2 p. +16 t.
III. kötet: Lavotta szerelmei és egyéb elbeszélések. 195 p.+16 t.
IV. kötet: A királyné poétája. 193 p. + 17 t.
VI. kötet: Megfakult írások. 193 p.+16 t.
V. kötet: Udvari dámák leveleiből. 192 p.+15 t.
VII. kötet: A Palatinus huszárok. 198 p.+13 t. A könyvből egy illusztráció, és egy lap hiányzik (73/74.)
VIII. kötet: Erzsébet királynéról és más krónikás feljegyzések. 198 p.+ 16 t.
IX. kötet: Elpusztult urak. 201 p. + 16 t.
X. kötet: Ősökről-Unokáknak. 206 p. +17 t.
Bp., é.n. [1909], Országos Monográfia Társaság, (Légrády Testvérek-ny.), kissé kopott, kissé foltos borítóval.
Biró András: Élő beszéd. Versek. Bp.,1946, Egyetemi Nyomda, 48 p. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
Biró András (1923-2016) magyar író, költő, újságíró, műfordító első verses kötete.
Chang, Jolan: A tao tanítása a szerelemről és szexről. Ősi kínai módszer a gyönyör elérésére, eredeti illusztrációkkal. 1990, Arany Lapok. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Földessy Gyula: Ady. Az ember és a költő. Bp., 1943, Exodus, 192+1 p. Kiadói illusztrált papírborítóban, szakadozott borítóval, kis sérüléssel a gerincen, de belül jó állapotban.