Vegyes könyvtétel és egy térkép, 6 db:
Karl Hilscher-August Eigner: Schloß und Park Schönbrunn in Wien. Wien, 1924, Gerlach&Wiedling. Kiadói papírkötés.
Prof. Dr. Hans Wahl-Günther Bener: Weimar. Weimar, é.n., Für Volks und Heimatkunde. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva, német nyelven. Kiadói papírkötés.
Eugen Petersen: Vom alten Rom. Leipzig, 1911, E. A. Seemann. Német nyelven. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel.
Dr. Friedrich Köhler: Italienisch-Deutsches un Deutsch-Italienisch Taschen-Wörterbuch. Leipzig, Philipp Reclam. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott gerinccel, német nyelven.
Kauperts Strassenführer duch Berlin. Berlin, 1958, Kapuertverlag. Kiadói félvászon-kötés, sérült gerinccel, térképpel német nyelven.
Plan Métro-Omnibus de Paris. Paris, Guilmin. Kiadói vászon-kötés, kihajtható szakadozott térképpel, francia nyelven.
Carl Gustav Jung: Titokzatos jelek az égen. Ufókról és földön kívüli jelenségekről. Bp.,1993, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Jakab Elek: A levéltárakról tekintettel a magyar államlevéltár-ügyre. Székfoglaló értekezés. Bp.,1877, MTA, (Athenaeum), 190+1 p. Átkötött félvászon-kötés, jó állapotban.
Brecht, Bertold: Kalendárium. Régi és új históriák. Bp., 1958 Magyar Helikon. 45/1100 számozott példány. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban.
Sellyei József: Elfogyott a föld alóla. Pecsétes élet. Bratislava-Pozsony, 1935, Csehszlovákiai Magyar Tudományos Irodalmi és Művészeti Társaság, 200 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. Szalatnai Rezső (1904-1977) irodalomtörténész, író, kritikus, műfordító névbejegyzésével.