https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 94

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left Auction is over! Item soon called at the auction hall
Dr. Balázs Lóránt: A kémia története I-II. kötet. Bp., 1996,Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kis sérüléssel a gerincen, de alapvetően jó állapotban.
15801.
 

Dr. Balázs Lóránt: A kémia története I-II. kötet. Bp., 1996,Nemzeti Tankönyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kis sérüléssel a gerincen, de alapvetően jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
4 800 HUF
15,48
EUR
,
17,78
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
4 800 HUF
Lars Svensson: Útmutató az európai énekesmadarak határozásához. Bp.,1995, Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület. Kiadói kartonált papírkötés.
15802.
 

Lars Svensson: Útmutató az európai énekesmadarak határozásához. Bp.,1995, Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
9,68
EUR
,
11,11
USD
Number of bids:
1
Hammer price:
3 000 HUF
Balbi Adorján: Egyetemes Földrajza a művelt közönség számára teljesen átdolgozta és kibővítette Dr. Czirbusz Géza. II. kötet: A nyugoti földségek. Történeti nép-, és földrajzi könyvtár. LXIV. kötet. Nagybecskerek, 1894, Pleitz Fer. Pál Könyvnyomdája, IX+771 p. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, kis sérüléssel a gerincen.
15803.
 

Balbi Adorján: Egyetemes Földrajza a művelt közönség számára teljesen átdolgozta és kibővítette Dr. Czirbusz Géza. II. kötet: A nyugoti földségek. Történeti nép-, és földrajzi könyvtár. LXIV. kötet. Nagybecskerek, 1894, Pleitz Fer. Pál Könyvnyomdája, IX+771 p. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kissé kopott borítóval, kis sérüléssel a gerincen.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
5 000 HUF
16,13
EUR
,
18,52
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Ballagi Károly-Király Pál: Egyetemes földrajz tekintettel az országok természeti, politikai és társadalmi, ipari, kereskedelmi, közlekedési és közművelődési viszonyaira. III. kötet. Szótárszerű tárgymutatóval ellátva. Bp.,1878, Athenaeum, 4+616 p. Átkötött félvászon-kötés, sérült gerinccel, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
15804.
 

Ballagi Károly-Király Pál: Egyetemes földrajz tekintettel az országok természeti, politikai és társadalmi, ipari, kereskedelmi, közlekedési és közművelődési viszonyaira. III. kötet. Szótárszerű tárgymutatóval ellátva. Bp.,1878, Athenaeum, 4+616 p. Átkötött félvászon-kötés, sérült gerinccel, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
5 000 HUF
16,13
EUR
,
18,52
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Vöröskeresztes önkéntes ápolónő tankönyve. Összeállította: Dr. Orovecz Béla. Előszót írta Báró Apor Gizella. Bp.,1944, Magyar Vöröskereszt. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
15805.
 

Vöröskeresztes önkéntes ápolónő tankönyve. Összeállította: Dr. Orovecz Béla. Előszót írta Báró Apor Gizella. Bp.,1944, Magyar Vöröskereszt. Második kiadás. Kiadói papírkötés.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
2 400 HUF
7,74
EUR
,
8,89
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove
Szemere Zoltán: Hazai ragadozó madaraink. Bp.,1967, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, a papírborítékon hiánnyal, intézményi bélyegzővel.
15806.
 

Szemere Zoltán: Hazai ragadozó madaraink. Bp.,1967, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés, a papírborítékon hiánnyal, intézményi bélyegzővel.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
Starting price:
2 000 HUF
6,45
EUR
,
7,41
USD
Number of bids:
0
  Add to cart
  Remove

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

News

Auction buyer's provision: 22%

325. Auction:
Payment deadline is July 20.

326. Auction:
From 10 June  to 19 July
Payment deadline is 3 August

Seeing: From 16 to 19 July

 

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment