Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 94

Audubon, John James: Die Vögel Amerikas. [Hannau], [1994], Werner Dausien. Műbőr kötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15813.

2 000 HUF
15814.

3 000 HUF
Dr. Baktay Ervin: A csillagfejtés könyve. Az asztrológia elmélete és gyakorlata. Bp.,[1945], Aquincum, 316 p. Harmadik, átdolgozott kiadás. Kiadói laza félvászonkötésben.
15815.

3 000 HUF
15816.

3 600 HUF
9,73
10,59
Mérei Ferenc: Az együttes élmény. Társadalomlélektani kísérlet gyermekeken. Bp.,(1947), Officina. Első kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző, Mérei Ferenc (1909-1986) által dedikált.
15817.

2 400 HUF
Benesch, Hellmuth: SH atlasz. Pszichológia. Bp., 1994, Springer Hungarica. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15818.

1 800 HUF
Heller Farkas: Közgazdasági Lexikon. Bp., 1937, Grill Károly, 499 p. Kiadói egészvászon kötés. Jó állapotban.
15819.

1 000 HUF
Zugor István: Magyar-holland szótár. Nederlands-Hongaars Woordenboek. Bp.,1979, Terra. Második kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15820.

800 HUF
Wildner Ödön: Nietzsche romantikus korszaka. Társadalomtudományi Könyvtár VIII. Bp., 1907, Politzer-féle Könyvkiadóvállalat, X+228 p. Korabeli egészvászon-kötésben, jó állapotban
15821.

800 HUF
Bartha Lajos: Pszichológiai értelmező szótár. Bp., 1981. Akadémiai. Egészvászon kötésben
15822.

800 HUF
Lackó Miklós: Sziget és külvilág Bp., 1996. MTA Történettudományi Intézet,
15823.

1 000 HUF
Renner János: A fizika elemei. Bp. 1944, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói félvászon-kötésben.
15824.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF