https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: History

Number of items: 204

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Kosáry Domokos: Újjáépítés és polgárosodás 1711-1867. Magyarok Európában III. Bp.,1990, Háttér. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15457.

Kosáry Domokos: Újjáépítés és polgárosodás 1711-1867. Magyarok Európában III. Bp.,1990, Háttér. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1
Balla Antal: A magyar nép története. Bp., é.n., Magyar Téka. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérülésekkel a borítón, de egyébként jó állapotban.
15458.

Balla Antal: A magyar nép története. Bp., é.n., Magyar Téka. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérülésekkel a borítón, de egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
A Magyar Elektrotechnikai Egyesület története. Szerk.: Barki Kálmán. Bp.,1999, Magyar Elektrotechnikai Egyesület. Kiadói papírkötés.
15459.

A Magyar Elektrotechnikai Egyesület története. Szerk.: Barki Kálmán. Bp.,1999, Magyar Elektrotechnikai Egyesület. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
1
Horváth Mihály: Magyarország függetlenségi harczának története 1848 és 1849-ben. Második kiadás. I kötet. Pest, 1871, Ráth Mór, Álbordázott félvászon kötésben jó állapotban.
15460.

Horváth Mihály: Magyarország függetlenségi harczának története 1848 és 1849-ben. Második kiadás. I kötet. Pest, 1871, Ráth Mór, Álbordázott félvászon kötésben jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Number of bids:
0
Az Esztergom-Vidéki Régészeti és Történelmi Társulat harmadik évkönyve. Szerk.: Rózsa Vitál. Esztergom, 1900, Laiszky János. Kiadói papírkötésben, ragasztott gerinccel.
15461.

Az Esztergom-Vidéki Régészeti és Történelmi Társulat harmadik évkönyve. Szerk.: Rózsa Vitál. Esztergom, 1900, Laiszky János. Kiadói papírkötésben, ragasztott gerinccel.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
Berkovits Ilona: A budapesti Egyetemi könyvtár Albucasis-Kódexe. Bp., 1938, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötésben.
15462.

Berkovits Ilona: A budapesti Egyetemi könyvtár Albucasis-Kódexe. Bp., 1938, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Kádár, János: On the Road to Socialism. Selected Speeches and Interviews 1960-1964. Bp., 1965, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírkötésben, Kádár János fotójával. Szép állapotban.
15463.

Kádár, János: On the Road to Socialism. Selected Speeches and Interviews 1960-1964. Bp., 1965, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírkötésben, Kádár János fotójával. Szép állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Archivum Sala. Levéltári évkönyv III. Pozsonyi Állami Levéltár Vágsellyei Fióklevéltár. 2007.183p.
15464.

Archivum Sala. Levéltári évkönyv III. Pozsonyi Állami Levéltár Vágsellyei Fióklevéltár. 2007.183p.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Név és tárgymutató Marczali Henrik Magyaroroszág története II: József korában cz. munkája 1., 2., 3.. kötetéhez. Bp., 1888. MTA. 440p. Korabeli kissé foltos, egészvászon kötésben, jó állapotban. Volt könyvtári példány.
15465.

Név és tárgymutató Marczali Henrik Magyaroroszág története II: József korában cz. munkája 1., 2., 3.. kötetéhez. Bp., 1888. MTA. 440p. Korabeli kissé foltos, egészvászon kötésben, jó állapotban. Volt könyvtári példány.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Nagy Iván: Rettenetes Iván (IV. Iván cár). H.n., é.n., Cserépfalvi. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban..
15466.

Nagy Iván: Rettenetes Iván (IV. Iván cár). H.n., é.n., Cserépfalvi. Kiadói egészvászon kötésben, jó állapotban..

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Győr szabad királyi város címereslevele - 1844. Facsimile kiadvány. Szerk. Dr. Csáky Imre. Bp., 2007, Híd Marketing Kft., 40 p. Kiadói aranyozott velúrkötésben. Számozott!
15467.

Győr szabad királyi város címereslevele - 1844. Facsimile kiadvány. Szerk. Dr. Csáky Imre. Bp., 2007, Híd Marketing Kft., 40 p. Kiadói aranyozott velúrkötésben. Számozott!

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
1
Két vitéz nemesúr Telegdy Pál és János levelezése a 16. század végéről. Közzétette Eckhardt Sándor. Bp. 1944, Kir. Magy. Pázmány Péter Tudományegyetem Magyarságtudományi Intézete. 218 l., 1 lev. Kiadói papírborítóban. Szép állapotban.
15468.

Két vitéz nemesúr Telegdy Pál és János levelezése a 16. század végéről. Közzétette Eckhardt Sándor. Bp. 1944, Kir. Magy. Pázmány Péter Tudományegyetem Magyarságtudományi Intézete. 218 l., 1 lev. Kiadói papírborítóban. Szép állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
2

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment