https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: History Number of items: 204
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1777122
15481
325
0
1000
Books: History
Other collectibles
Octave Aubry: Bismarck III. Napoleon ellen. Fordították: Győry János, Vághidi Ferenc. Nagy idők, nagy emberek 5. Bp., é.n., Cserépfalvi. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, szakadt címképpel, kissé kopott borítóval.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1727994
15482
325
0
5000
Books: History
Other collectibles
Takáts Sándor: Emlékezzünk eleinkről. Bp.,[1929], Genius, 594+2 p. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti papírborítót bekötötték, intézményi bélyegzővel, kissé kopott borítóval. Első kiadás.
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
1727987
15483
325
0
2200
Books: History
Other collectibles
Kerék Mihály: A magyar földkérdés. Bp., 1939, Mefhosz Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, foltos gerinccel, egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
1727216
15484
325
0
3600
Books: History
Other collectibles
Imreh István: A törvényhozó székely falu. Bukarest, 1983, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
1777151
15485
325
0
1200
Books: History
Other collectibles
Emil Ludwig: Lincoln. Fordította: Hertelendy István. Bp.,1946, Dante. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borító.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1780721
15486
325
0
1600
Books: History
Other collectibles
Steier Lajos: Haynau és Paskievics. II. kötet. Ismeretlen adalékok az 1848-49-iki szabadságharc történetéhez. A szabadságharc revideált története 4. Bp.,é.n., Genius. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, ex libris-szel.
Vadász Endre (1901-1944): Ex libris Dr Lusztig István, fametszet, papír, 10×7,5 cm
Starting price:
1 600 HUF
1780575
15487
325
0
1800
Books: History
Other collectibles
Heltai Gáspár: Krónika az magyaroknak dolgairól. Sajtó alá rendezte: Kulcsár Margit. Beveztőt írta: Kulcsár Péter. Bp.,1981,Magyar Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Starting price:
1 800 HUF
1758877
15488
325
0
1000
Books: History
Other collectibles
Kosáry Domokos: Magyarország története az őskortól a szatmári békéig. Bp., 1991, "1000 éves a magyarországi iskola" Alapítvány. Kiadói papírkötés. Hasonmás kiadás.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1436005
15489
325
0
100
Books: History
Other collectibles
Lambrecht Kálmán: Az ősember. Ősvilágok élete. A 8.,19-23. fejezetek szerzője Kormos Tivadar. Budapest, 1931, Dante. Második kiadás. Kiadói kopottas aranyozott egészvászon kötés, sérült gerinccel.
The item is not available
1698783
15490
325
0
1600
Books: History
Other collectibles
(Johan) Huizinga: Válogatott tanulmányok. Tudomány, irodalom, művészet. Válogatta Dr. Tolnai Gábor. Fordította Radnóti Miklós. Bp.,1943, Pharos. Kiadói kissé szakadozott papírkötés, kissé foltos lapélekkel.
Starting price:
1 600 HUF
1684543
15491
325
0
2000
Books: History
Other collectibles
Ferenczi Zoltán: Deák (Ferenc) élete I.
Bp. 1904, MTA. XV, 463; Kiadói egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1745675
15492
325
0
1400
Books: History
Other collectibles
Rend és szenvedély - Ellenzékben és kormányon 1994-2002. Dr. Varga István parlamenti beszédei.
Korona Kiadó, 2005.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment