Books: History

Number of items: 204

15409.

1 200 HUF
15410.

1 000 HUF
Szekfű Gyula: Három nemzedék és ami utána következik. Bp., 1938, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kissé laza kiadói vászonkötésben
15411.

1 000 HUF
15412.

1 000 HUF
Kalevala. A finn nemzeti hősköltemény. Fordította Vikár Béla. Bp., 1944, Magyar Élet. Ötödik kiadás. Kiadói félvászon-kötésben
15413.

1 200 HUF
Berecz János: Visszanézve Bp., 2004., Duna International
15414.

1 000 HUF
H. Haraszti Éva: A Kossuth-láz Angliában. Bp., 2003. Balassi.
15415.

800 HUF
Jászi Oszkár: A Monarchia jövője. Bp., 1918. Új Magyarország. Reprint kiadás.
15416.

1 600 HUF
Ean és Deike Begg: A Szent Grál és a Szent Vér nyomában. rendhagyó útikönyv. Debrecen. én. Gold book.
15417.

1 000 HUF
Duff Cooper: Talleyrand. Fordította Harsányi Zsolt. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói papírkötés, javított gerinccel, kopottas borítóval.
15418.

1 000 HUF
Glatz Ferenc (szerk.): Az 1944. év históriája. História könyvek. Budapest, 1984, Lapkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés, fotókkal illusztrált.
15419.

800 HUF
2 db Antall Józsefről szóló könyv: Nemzeti Gyász. Emlékkönyv dr. Antall József miniszterelnök halála emlékére. Szerk.: Herényi Károly, Bakos Zoltán. Bp., 1994, MDF + Antall Józs ef élete képekben.
15420.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF