Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 64

15682.

80 000 HUF
216,22
235,29
15683.

16 000 HUF
43,24
47,06
1917 A M. Kir. Központi Szőlészeti Kísérleti Állomás és Ampelologiai Intézet évkönyve. VI. évf. 1915-1916. Szerk.: Dr. Degen Árpád. Bp., 1917, Pallas, XXI+96+2 p. Kiadói papírkötés, kis sérüléssel, kis hiánnyal a gerincen, jó állapotban.
15684.

3 000 HUF
Likőripari kézikönyv. Szerk.: dr. Sólyom Lajos. Bp.,1978, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 4000 példányban. Jó állapotban.
15685.

8 000 HUF
Borpárlat és gyümölcspálinka. Szerk.: Keller Miklós. Bp.,1977, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, intézményi bélyegzővel.
15686.

1 800 HUF
Dr. Kiss Pál-Dr. Koplik György-Dr. Prohászka József: Technológiai változatok a nagyüzemi juhászatokban. Szerk.: Dr. Udvari László. Bp.,1974, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés. Megjelent 2500 példányban.
15687.

4 200 HUF
11,35
12,35
Dr. Greguss Pál-Dr. Karl János: A magyar lakóház és tájéka. Természetrajz a gimnázium és a leánygimnázium I. osztálya számára. Bp.,1938, Franklin-Társulat. Átkötött félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel, kopott borítóval, foltos, egy szakadt lappal.
15688.

4 000 HUF
Gazdasági Kistükör. A falusi ifjúság számára tanuló-, és olvasókönyvül kiadta az Orsz. Magyar Gazdasági Egyesület. Pest, 1865, Kocsi Sándor. Ötödik, lényegesen javított és bővített kiadás. Átkötött kopottas félvászon kötés, szövegközti illusztrációkkal, intézményi bélyegzőkkel Jó állapotban.
15689.

2 600 HUF
7,03
7,65
Szilárd Gyula: Szőlő és pince. Hozzákötve: Pettenkoffer Sándor: Szőlőművelés. Bp., 1909-1912, Pátria-Pallas 212+24 p. Átkötött félvászon-kötés.
15690.

Szilárd Gyula: Szőlő és pince. Hozzákötve: Pettenkoffer Sándor: Szőlőművelés. Bp., 1909-1912, "Pátria"-Pallas 212+24 p. Átkötött félvászon-kötés.

6 000 HUF
Pettenkoffer Sándor: Utmutatás a must és a bor helyes kezelésére. Bp.,1910, Pallas,  263 p. Átkötött félvászon-kötés, jó állapotban.
15691.

3 000 HUF
Alfred Beeck: Die Federviehzucht als Wirtschaftszweig und Liebhaberei. I. Band: Allgeimenes, Hühnervögel, Wirtschaftsgeflügelzucht. Berlin, 1908, Richard Carl Schmidt&Co.,XIII+878 p.+5 színes illusztrációval. Német nyelven. Számos szövegközti és egészoldalas illusztrávióval, ábrákkal, fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel, kijáró hátsó előzéklappal, hiányzó elülső előzéklappal, egy hiányzó lappal, és színes illusztrációval. / Linen-binding, in German language, with worn cover, one colour illustration and one page lost.
15692.

8 000 HUF
15693.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF