Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 64

15694.

5 000 HUF
Örösi Pál Zoltán: Méhek között. Bp., 1955. Mezőgazdasági kiadó. Félvászon kötésben, tulajdonosi bejegyzéssel. 698p.
15695.

5 000 HUF
Prohászka Ferenc: Szőlő és bor. Bp.,1966, Mezőgazdasági. Hatodik, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel.
15696.

800 HUF
Báldy Bálint: Baromfitenyésztés. Mezőgazdasági Kiskönyvtár 12. Bp.,1951, Mezőgazdasági Kiadó. Kiadói papírkötés. + Kakuk Tibor: Endrocrinológia a pavlovi nervizmus tükrében. Állatorvosi Továbbképzés. Bp., 1953, Magyar Állatorvosok Lapja. Kiadói papírkötés, kissé foltos. Megjelent 1150 példányban.
15697.

2 000 HUF
Horn János-Dr. Jeszenszky Árpád-Dr. Kerekes Lajos: Gyümölcstermesztési és gyümölcsfavédelmi rádiótanfolyam. (1933. január 5.-március 2.) Az előadásokat írták: I-VII. Horn János, VIII. Dr. Jeszenszky Árpád, IX.:Dr. Kerekes Lajos. Rádiós Gazdasági Előadások. VI. évf. A magyar királyi földmívelügyi miniszter kiadása. Bp., 1933, Pátria,90+2 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15698.

Horn János-Dr. Jeszenszky Árpád-Dr. Kerekes Lajos: Gyümölcstermesztési és gyümölcsfavédelmi rádiótanfolyam. (1933. január 5.-március 2.) Az előadásokat írták: I-VII. Horn János, VIII. Dr. Jeszenszky Árpád, IX.:Dr. Kerekes Lajos. Rádiós Gazdasági Előadások. VI. évf. A magyar királyi földmívelügyi miniszter kiadása. Bp., 1933, "Pátria",90+2 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

2 600 HUF
7,03
7,65
Báldy Bálint: Baromfitenyésztési rádiótanfolyam. A budapesti rádióban 1935. november 7.-től december 19-ig megtartott előadássorozat bővített anyaga. Rádiós Gazdasági Előadások. VIII. évf. Bp., 1936, Pátria, 83 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
15699.

2 600 HUF
7,03
7,65
Korszerű receptkönyv. Összeállította: Szentpéteri Ágnes. Magyar Nők Könyvtára. Bp.,1942, Magyar Nők Lapja. Kiadói illusztrált papírkötés, szakadt borítóval.
15700.

1 000 HUF
9
Molnár Pál: Hogy lehet a tyuktenyésztés a falu életének könnyítője? Alsódunántúli Mezőgazdasági Kamara Kiadványai. 1931. 3. sz. Kaposvár, 1931, Uj Somogy-Nyomda és Lapkiadó Rt., 60 p. Második, és bővített kiadás. Kiadói papírkötés, kissé foltos lapokkal, a gerincen kis sérüléssel.
15701.

2 600 HUF
7,03
7,65
1943 Dr. Berzsenyi-Janosits László: A takarmánykáposzta és termesztése. Rádiós Gazdasági Előadások. XVI. évf. 5. sz. Bp., 1943, Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium, (Athenaeum-ny.), 8 p.
15702.

1 000 HUF
N. Madarász Aladár: A chrysanthemum termesztése. Bp., 1929, Stephaneum Nyomda és Könyvkiadó, 45+2 p. Javított gerincű félvászon-kötés, megviselt állapotban, kissé sérült gerinccel, foltos, ceruzás aláhúzásokkal.
15703.

800 HUF
Vízvári Mariska szakácskönyve. Száz specialitás. Reprint kiadás. Bp, 1986, Közgazdasági és Jogi Kiadó. Illusztrált Kiadói kartonált papírkötésben.
15704.

1 200 HUF
15705.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF