Number of items: 348

Móricz Zsigmond: A kárpáti vihar. 1915, Érdekes Újság. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban.
16155.

1 600 HUF
16156.

1 000 HUF
Koszorú. Erdélyi, felvidéki, vajdasági írások. Bp., 1931, Magyar Könyvkiadók és Könyvkereskedők Országos Egyesülete. Foltos papírkötésben.
16157.

2 000 HUF
Rákosi Viktor: A párisi gyujtogatók. (A kommün története.) Bp.,é.n.,Franklin. Egészoldalas és szövegközti illusztrációkkal. Átkötött egészvászon-kötés, ex libris Dr. Baróth Marcel, jelzés nélküli litografált szecessziós ex libris, 13x8 cm.
16158.

1 000 HUF
16159.

2 000 HUF
16160.

1 200 HUF
Thaly Lóránt Eolhárfa - Ravasz László előszavával Kiadja a VITA Könyvkiadóvállalat papír, 196p.
16161.

1 200 HUF
Első könyvünk. Az általános iskolák számára. Bp., [cca 1950], Tankönyvkiadó. Későbbi félvászon kötésben, jó állapotban.
16162.

1 000 HUF
Orbán Dezső: Gutenberg. Bp.,1940, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Átkötött egészvászon-kötés.
16163.

1 000 HUF
Tersánszky J. Jenő: Szerenád. Magyar Mesgyén. Bp.,(1934) ,Révai, 224 p. Első kiadás. Kiadói kopottas egészvászon-kötés.
16164.

800 HUF
Imák a gyermekekért. Magyar költők - gyermekükről. A verseket Székely János válogatta. A fametszeteket Várkonyi Károly készítette, a burkoló fametszetét Menyhárt József készítette. Debrecen, 1959, Alföldi Nyomda. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 250 példányban, kereskedelmi forgalomba nem került.
16165.

1 000 HUF
16166.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Current item in the room
Catalogue number: