Number of items: 348

Raleigh Walter: Shakespeare. Bp., 1909. MTA Könyvkiadó Egészvászon sorozatkötésben, jó állapotban
16444.

1 000 HUF
16445.

6 000 HUF
Kelemen Béla: Német-magyar, és magyar-német kézi szótár I-II. rész. Bp., 1929, Athenaeum. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kopott borítóval, az I. kötet gerince sérült, részben elvált.
16446.

2 000 HUF
Vegyes könyvtétel, 2 db: Bölsche: A természet titkaiból. Ford.: Dr. Mikes Lajos. Bp., é.n., Révai. Második kiadás. Átkötött kopott félvászon-kötés.  Dugonics András: Toldi Miklós. Bevezetéssel Heinrich Gusztávtól. Bp., 1894, Franklin. Átkötött kopott félvászon-kötés.
16447.

800 HUF
Jókai Mór: Janicsárok végnapjai. II. kötet. Pest, 1854, Számvald Gyula, 506+2 p. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel, a 211-222. oldal a 202-203. oldal közé van bekötve, 229. oldaltól nyomdahibás számozással (212-vel folytatódik, 490-503. oldalak között a két lap sérült, hiányos, valamint oldalhiány.
16448.

3 400 HUF
9,19
10,00
Kisfaludi Kisfaludy Károly minden munkái. Szerk.: Toldy Ferenc. 1. 5. kiad. Pest, 1859, Heckenast Gusztáv. Kiadói papírkötésben. 1 rézmetszetű címképpel
16449.

1 800 HUF
Vörösmarty Mihály minden munkái. Rendezte és jegyzetekkel kísérte Gyulai Pál. Kilencedik kötet. Pest, 1863, Ráth Mór. 318 p. Korabeli félvászon kötésben
16450.

1 000 HUF
Dr. Lázár Béla: A tegnap, a ma és holnap. Kritikai tanulmányok. Első sorozat. Bp., 1896, Grill, 216 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
16451.

800 HUF
Roboz Andor: Klárika iskolás évei. Fiatal leányok számára. Bp.,1921, Eisler G. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, sérült gerinccel, kopott borítóval.
16452.

800 HUF
F.H. Burnett: A kis lord. K. Sávely Dezső rajzaival. Bp.,é.n.,Tolnai. Kiadói illusztrált papírkötés, foltos, kissé szakadt borítóval.
16453.

800 HUF
16454.

800 HUF
16455.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF