Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 93

1943. IX. Nemzetközi Balatoni Sporthét a Levente szervezet Zn lemez gomblyukjelvénye. Szign.: MASEFSZKY (22x31mm) T:2  Hungary 1943. 9th International Week of Sports at Lake Balaton Zn sheet metal buttonhole badge of Hungarian Youth Paramilitary Group Levente. Sign.: MASEFSZKY (22x31mm) C:XF
31623.

3 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943) 1944. Gamma Lövész Egyesület Br díjérem, hátoldalon gravírozva (41,5mm) T:2
31624.

Berán Lajos (1882-1943) 1944. "Gamma Lövész Egyesület" Br díjérem, hátoldalon gravírozva (41,5mm) T:2

1 400 HUF
~1944-1945. Nyilaskeresztes zománcozott kitűző (19x17,5mm) T:1-,2  Hungary ~1944-1945. Enamelled badge of the Arrow Cross Party, with TÖRV.VÉD mark (19x17,5mm) C:AU,XF
31625.

~1944-1945. Nyilaskeresztes zománcozott kitűző (19x17,5mm) T:1-,2 Hungary ~1944-1945. Enamelled badge of the Arrow Cross Party, with "TÖRV.VÉD" mark (19x17,5mm) C:AU,XF

10 000 HUF
27,03
29,41
11
1945. Országos Sportnapok zománcozott Br gomblyukjelvény (19x27m) T:1-
31626.

1945. "Országos Sportnapok" zománcozott Br gomblyukjelvény (19x27m) T:1-

1 000 HUF
1946. Szent Gellért 1046-1946 Br lemezkitűző T:2 hajlott tű
31627.

1946. "Szent Gellért 1046-1946" Br lemezkitűző T:2 hajlott tű

800 HUF
1948. A Magyar Sportoló Ifjúság Szabadság Ünnepe ezüstözött réz kitűző (32x27mm) T:2
31628.

1948. "A Magyar Sportoló Ifjúság Szabadság Ünnepe" ezüstözött réz kitűző (32x27mm) T:2

1 000 HUF
1949. A Magyar Népköztársasági Érdemrend V. fokozata zománcozott, aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávval és miniatűrrel, sérült eredeti tokban T:1-,2  Hungary 1949. Order of Merit of the Hungarian Peoples Republic, 5th Grade enamelled gilt Br decoration with ribbon, thin ribbon and miniature, in damaged original case C:AU,XF NMK 533.
31629.

1949. "A Magyar Népköztársasági Érdemrend V. fokozata" zománcozott, aranyozott Br kitüntetés mellszalaggal, szalagsávval és miniatűrrel, sérült eredeti tokban T:1-,2 Hungary 1949. "Order of Merit of the Hungarian People's Republic, 5th Grade" enamelled gilt Br decoration with ribbon, thin ribbon and miniature, in damaged original case C:AU,XF NMK 533.

50 000 HUF
135,14
147,06
1949. A Magyar Népköztársasági Érdemérem bronz fokozata zománcozott bronz kitüntetés mellszalaggal T:2 Hungary 1949. Medal of Merit of the Hungarian Peoples Republic Bronze class enamelled Br decoration on ribbon C:XF NMK 536.
31630.

1949. "A Magyar Népköztársasági Érdemérem bronz fokozata" zománcozott bronz kitüntetés mellszalaggal T:2 Hungary 1949. "Medal of Merit of the Hungarian Peoples Republic Bronze class" enamelled Br decoration on ribbon C:XF NMK 536.

5 000 HUF
~1940. Magyar Népnemzeti Mozgalom fém kitűző T:2
31631.

~1940. "Magyar Népnemzeti Mozgalom" fém kitűző T:2

1 000 HUF
~1949. Haditorna arany fokozat zománcozott és aranyozott fém jelvény T:2
31632.

~1949. "Haditorna arany fokozat" zománcozott és aranyozott fém jelvény T:2

1 000 HUF
~1950. Kiváló Dolgozó Rákosi-címeres zománcozott fém kitüntetés miniatűrrel, műanyag tokban T:2
31633.

~1950. "Kiváló Dolgozó" Rákosi-címeres zománcozott fém kitüntetés miniatűrrel, műanyag tokban T:2

1 200 HUF
~1950. A Középgépipar Kiváló Dolgozója fém jelvény dísztokban (30mm) T:2
31634.

~1950. "A Középgépipar Kiváló Dolgozója" fém jelvény dísztokban (30mm) T:2

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF