Faleristics: medals, orders, badges Number of items: 93
1796578
31611
323
Faleristics: medals, orders, badges
Numismatics
~1930. "Trianon" festett Br kitűző (31x21mm) T:2
1 000 HUF
1795842
31612
323
Numismatics
~1930. "Nemzeti Legitimista Néppárt" zománcozott fém kitűző (15x16mm) T:2
1 000 HUF
1778447
31613
323
Numismatics
Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "Budapesti (Budai) Torna Egylet 1869 - Botond" Br emlékérem (40,5mm) T:2
1 000 HUF
1796590
31614
323
Numismatics
~1930-1940. "Erdélyért" festett műanyag(?) kitűző T:1-
1 000 HUF
1796581
31615
323
Numismatics
~1930-1940. "Erdélyért" festett Al kitűző T:1-
1 000 HUF
1796059
31616
323
Numismatics
1 400 HUF
1796563
31617
323
Numismatics
Arató Gyula (1889-1969) 1932. "Közszolgálati Alkalmazottak Nemzeti Szövetsége" Br díjérem (35mm) T:2
1 000 HUF
1796579
31618
323
Numismatics
Berán Lajos (1882-1943) 1935. "Pázmány / III CENT UNIVERSITATIS PAZMANIANAE - PETR CARD PÁZMÁNY FUND UNIV HUNG" aranyozott gomblyukjelvény "LUDVIG" gyártói jelzéssel (20mm) T:2
1 000 HUF
1796107
31619
323
Numismatics
Reményi József (1887-1977) 1938. "Száll az Ének Szájról Szájra / A Magyar Dalosegyesületek Országos Szövetsége" aranyozott Br díjérem szalagon, hátoldalán "Fekete János 1938" (36mm) T:1-,2 1792391
31620
323
Numismatics
1939. "Magyar Élet Mozgalom" aranyozott, sorszámozott fém kitűző (22mm) + Duna-Tiszaközi Nagykőrösi Hírlap Képes Hiradója, 1939. jan.15. [XVI. évf. 5. sz.] T:1-
3 000 HUF
1795835
31621
323
Numismatics
~1940. "Magyar Megújulás Pártja" zománcozott fém kitűző (9x17mm) T:2
1 000 HUF
1729590
31622
323
Numismatics
Berán Lajos (1882-1943) ~1940. "Gamma Lövész Egyesület" Br díjérem (32mm) T:1-,2
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035