Books: History

Number of items: 191

Ipolyi Arnold: Magyar mythologia. I. köt. Bp., 1929, Zajti Ferenc, IV+335+2 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés. Csak I. kötet.
15282.

4 600 HUF
12,43
13,53
Katalógus. Buda visszafoglalása 250-ik évfordulójának emlékkiállítása. Leíró lajstrom. Bp. 1936, Iparművészeti Múzeum - (Pátria). 109 l., 2 lev., XV t. (képek). Egészvászon kötésben.
15283.

2 000 HUF
15284.

1 800 HUF
Az 1945. évi Nemzetgyűlés almanachja 1945-1947. Szerk.: Vida István. Országgyűlési Almanach. Történelmi sorozat II. kötet. Bp.,1999, Magyar Országgyűlés. Kiadói egészvászon-kötés.
15285.

6 000 HUF
Az ideiglenes Nemzetgyűlés almanachja. 1944-1945. Szerk.: Vida István. Országgyűlési Almanach. Történelmi sorozat I. kötet. Bp.,1994, Magyar Országgyűlés. Kiadói egészvászon-kötés, az elülső előzéklap hiányzik.
15286.

4 000 HUF
15287.

12 000 HUF
32,43
35,29
15288.

3 000 HUF
Ernyes Mihály: A magyar rendőrség története. I. kötet. Budapest, 2002, Belügyminisztérium. Kiadói műbőr-kötésben, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15289.

5 000 HUF
15290.

5 000 HUF
15291.

3 000 HUF
1891 Történelmi tár. 1891. évf. Bp., Magyar Történelmi Társulat, 2+415 p. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopott, sérült borítóval, és gerinccel, intézményi bélyegzővel, de belül jó állapotban.
15292.

2 800 HUF
7,57
8,24
1909 Századok. XLIII. 1909. évfolyam. Szerk.: Dr. Borovszky Samu. A magyar történelmi társulat közlönye. Bp.,1909, Magyar Történelmi Társulat, VII+952 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, foltos elülső kötéstáblával, egyébként jó állapotban.
15293.

4 800 HUF
12,97
14,12

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF