Books: History

Number of items: 191

15306.

12 000 HUF
32,43
35,29
15307.

4 000 HUF
15308.

1 400 HUF
Római világ I. kötet. Művelődéstörténeti rajzok a császárság fénykorából. Friedlaender, Jung, Bender és mások művei nyomán átdolgozta Dr. Bozóky Alajos. Bp.,1894, Ráth Mór, XI+449 p.+16 t. Átkötött félvászon-kötés
15309.

1 400 HUF
Arany lapok a magyar történelemből. Verses krónika. Számos képpel. A Hasznos Mulattató és Lányok Lapja melléklete. Bp., é.n., Grósz A. és Társa. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, a 178. és 179. oldalakon kis sérüléssel.
15310.

Arany lapok a magyar történelemből. Verses krónika. Számos képpel. A "Hasznos Mulattató" és "Lányok Lapja" melléklete. Bp., é.n., Grósz A. és Társa. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, a 178. és 179. oldalakon kis sérüléssel.

2 000 HUF
Tolnai Gábor: Régi magyar főurak. Életforma és műveltség az újkorban. Bp.,(1939), Magyar Történelmi Társulat, 176 p. Kiadói félvászon-kötés, képek nélkül.
15311.

2 000 HUF
15312.

3 600 HUF
9,73
10,59
15313.

1 200 HUF
Bajcsy-Zsilinszky Endre: Mátyás Király. Nemzet és emlékezet. Bp.,1983, Magvető. Második kiadás. Kiadói papírkötés.
15314.

1 000 HUF
A Hadtörténeti Múzeum Értesítője 5. Szerk.: Hausner Gábor. Acta Musei Militaris in Hungaria. Bp., 2002, Hadtörténeti Múzeum. Kiadói papírkötés.
15315.

1 000 HUF
Kocsis István: A szent korona tana. Múltja, jelene, jövője. Bp., 1996, Püski. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói papírkötés.
15316.

1 000 HUF
Kosáry Domokos: Magyarország története az őskortól a szatmári békéig. Bp., 1991, 1000 éves a magyarországi iskola Alapítvány. Kiadói papírkötés. Hasonmás kiadás.
15317.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF