Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 72

30387.

3 600 HUF
9,73
10,59
Berán Lajos (1882-1943) 1926. Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület Wahlner Aladár Emlékérme / Kiváló érdemekért - A magyar bányászat és kohászat terén aranyozott Br emlékérem (50mm) T:2  HP 1283.
30388.

Berán Lajos (1882-1943) 1926. "Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület Wahlner Aladár Emlékérme / Kiváló érdemekért - A magyar bányászat és kohászat terén" aranyozott Br emlékérem (50mm) T:2 HP 1283.

3 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943) ~1930. Szövetkezeti Munkáért - Hangya / Isten-Haza-Család-Munka Br emlékérem (40mm) T:2
30389.

Berán Lajos (1882-1943) ~1930. "Szövetkezeti Munkáért - Hangya / Isten-Haza-Család-Munka" Br emlékérem (40mm) T:2

3 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943) 1931. Budapesti emlék Br emlékérem (41mm) T:2
30390.

Berán Lajos (1882-1943) 1931. "Budapesti emlék" Br emlékérem (41mm) T:2

1 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943) 1936. Z. Zorkóczy Samu Br emlékérem gravírozva. Z ZORKÓCZY SAMU EMLÉKÉREM 1936 - ORSZÁGOS MAGYAR BÁNYÁSZATI ÉS KOHÁSZATI EGYESÜLET (50,5mm) T:2
30391.

Berán Lajos (1882-1943) 1936. "Z. Zorkóczy Samu" Br emlékérem gravírozva. "Z ZORKÓCZY SAMU EMLÉKÉREM 1936 - ORSZÁGOS MAGYAR BÁNYÁSZATI ÉS KOHÁSZATI EGYESÜLET" (50,5mm) T:2

3 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943) 1936. Z. Zorkóczy Samu Br emlékérem. Z ZORKÓCZY SAMU EMLÉKÉREM 1936 - ORSZÁGOS MAGYAR BÁNYÁSZATI ÉS KOHÁSZATI EGYESÜLET (50,5mm) T:2
30392.

Berán Lajos (1882-1943) 1936. "Z. Zorkóczy Samu" Br emlékérem. "Z ZORKÓCZY SAMU EMLÉKÉREM 1936 - ORSZÁGOS MAGYAR BÁNYÁSZATI ÉS KOHÁSZATI EGYESÜLET" (50,5mm) T:2

2 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943) 1936. Z. Zorkóczy Samu aranyozott Br emlékérem. Z ZORKÓCZY SAMU EMLÉKÉREM 1936 - ORSZÁGOS MAGYAR BÁNYÁSZATI ÉS KOHÁSZATI EGYESÜLET / EGYESÜLETI ÉLETÜNK TERÉN KIFEJTETT TEVÉNYSÉGÉÉRT (50,5mm) T:2
30393.

Berán Lajos (1882-1943) 1936. "Z. Zorkóczy Samu" aranyozott Br emlékérem. "Z ZORKÓCZY SAMU EMLÉKÉREM 1936 - ORSZÁGOS MAGYAR BÁNYÁSZATI ÉS KOHÁSZATI EGYESÜLET / EGYESÜLETI ÉLETÜNK TERÉN KIFEJTETT TEVÉNYSÉGÉÉRT" (50,5mm) T:2

3 000 HUF
Bogár Lívia (1957-) 1984. MÉE - Keszthelyi Csoport 15 éves / Dunántúli Éremgyűjtők X. Találkozója Keszthely jelzett Ag emlékérem (3,58g/0.800/16mm) T:2 Adamo KE35
30394.

1 200 HUF
Bognár György (1944-) 1996. Bizományi Kereskedőház és Záloghitel Rt. 1773-1996 / Aukció 1100 év értékeiből a millecentenárium emlékére jelzett Ag emlékérem tanústvánnyal, eredeti tokban (31,1g/0.925/42,5mm) T:PP kis ujjlenyomat
30395.

Bognár György (1944-) 1996. "Bizományi Kereskedőház és Záloghitel Rt. 1773-1996 / Aukció 1100 év értékeiből a millecentenárium emlékére" jelzett Ag emlékérem tanústvánnyal, eredeti tokban (31,1g/0.925/42,5mm) T:PP kis ujjlenyomat

5 500 HUF
14,86
16,18
Bognár György (1944-) 1996. Millecentenárium Ag emlékérem (15,49g/0.999/42,5mm) T:PP
30396.

Bognár György (1944-) 1996. "Millecentenárium" Ag emlékérem (15,49g/0.999/42,5mm) T:PP

4 000 HUF
Bozó Gyula (1913-2004) DN 4db klf ezüstözött fém emlékérem dísztokban, Vedd a Szentlélek ajándékának jelét, Szent Imre, Amit Isten összekötött, azt ember ne válassza szét, Boldogok akiket meghív asztalához Jézus, az Isten báránya (42,5mm) T:1-,2 eredetileg PP
30397.

Bozó Gyula (1913-2004) DN 4db klf ezüstözött fém emlékérem dísztokban, "Vedd a Szentlélek ajándékának jelét", "Szent Imre", "Amit Isten összekötött, azt ember ne válassza szét", "Boldogok akiket meghív asztalához Jézus, az Isten báránya" (42,5mm) T:1-,2 eredetileg PP

3 000 HUF
Csúcs Ferenc (1905-1999) 1970. Mementote Almae Matris - Nagykálló - 1870-1970 Br emlékérem, 100 - Nagykálló feliratú szövet batyuban (79x109mm) T:2
30398.

Csúcs Ferenc (1905-1999) 1970. "Mementote Almae Matris - Nagykálló - 1870-1970" Br emlékérem, "100 - Nagykálló" feliratú szövet batyuban (79x109mm) T:2

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF