Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 72
1767104
30447
320
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
1972. "Christoph Traugott Delius 1728-1779 / Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület" Br emlékérem (50mm) T:2
1 400 HUF
1766437
30448
320
Numismatics
~1970. "Grand Prix Budapest" kétoldalas Br plakett, eredeti dísztokban "Budapest Nagydíj" kitűzővel. Szign.: CP(?) (69mm) T:1-,2
2 400 HUF
1754150
30449
320
4400
Numismatics
1977. "25 éves a hűtőgépgyár / 1952-1977 Jászberény" peremén jelzett Ag emlékérem dísztokban (42,83g/0.835/42,5mm) T:1- eredetileg PP, patina
4 400 HUF
1748254
30450
320
Numismatics
1981. "Budapest Sportcsarnok 1978-1981" Br emlékplakett. Szign.:BH(?) (76mm) + DN "Emlékül - BÁV" Br emlékplakett (97mm) + "Szocialista Munkaverseny" Br emlékplakett (81mm) T:2 patina
1 600 HUF
1680624
30451
320
Numismatics
1985. "Magyar Bélyeggyűjtők Országos Szövetsége / Felszabadulási Jubileumi Bélyegkiállítás - Kecskemét" fém emlékérem sérült, plombált tokban T:1
1770955
30452
320
Numismatics
1988. "Állami Bábszínház - A bábművészet szolgálatában - 1948-1988 / Elekes Pál" Br emlékplakett (96mm) T:2
1 400 HUF
1748363
30453
320
Numismatics
1989. "Temesvár 1514,1989 / Ne hagyd el Erdélyt, Erdélyt Istenem" aranyozott fém emlékérem (42,5mm) T:1(PP)
1 000 HUF
1768927
30454
320
Numismatics
1996. "Nemzeti Történeti Emlékpark Ópusztaszer / Millecentenárium éve" jelzett fém emlékérem (42mm) T:2
1 000 HUF
1766099
30455
320
5500
Numismatics
1997. Magyar Hiszekegy" Ag emlékérem dísztokban tanúsítvánnyal, tanúsítványon rossz súly (15,5g/0.925/32mm) T:PP
5 500 HUF
1652287
30456
320
Numismatics
2005. "Országos Takarékszövetkezeti Borverseny" aranyozott Br, ezüstözött Br és Br díjérme (3xklf) (60mm) T:1-,2(PP) fo., felületi karc
1 000 HUF
1764830
30457
320
Numismatics
DN "Hotel Volga / Pannonia Hotels & Restaurants" fém emlékérem eredeti műbőr tokban (60mm) T:1,1-
1 200 HUF
1771312
30458
320
Numismatics
9db-os vegyes plakett tétel, közte "Csepelért", "Közalkalmazottak Szakszervezete / 50 éves szakszervezeti tagságért" névreszóló, tokban (2x), "Fejér Megyei Nemzetiségi Nap Etyek 1979", "320. sz. Árpád Ipari Szakközépiskola és Szakmunkásképző Int. Székesfehérvár 1883-1983" T:2,2-
9 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035