https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 367
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1750686
17071
320
0
2200
Books: Other rarities
Other collectibles
Arany János Kapcsos Könyve. Bp., 1982, Magyar Helikon-Akadémiai Kiadó. Harmadik kiadás. Hasonmás kiadás. Kiadói egész-műbőr kötés, réz kapoccsal, a réz kapocs nem záródik.
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
1709321
17072
320
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Jókai Mór: Észak honából. Szélcsend alatt. Bp., 1912, Franklin-Társulat. Hetedik kiadás. Kiadói aranyozott, festett szecessziós egészvászon-kötés, kissé kopott gerince és a hátsó borítója.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1721993
17073
320
0
2400
Books: Other rarities
Other collectibles
Gábor Andor: Tarka rímek. 77 vers. Bp.,(1913), Dick Manó,(Nap Nyomda Bt.-ny.), 128 p. Későbbi átkötött félvászon-kötés, az eredeti illusztrált papírborító elülső részét a bekötéskor felhasználták, magánkönyvtári, és tiszteletpéldány bebélyegzéssel. Első kiadás.
A borító Faragó Géza (1877-1928) festő, grafikus, illusztrátor munkája.
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
1735374
17074
320
0
2600
Books: Other rarities
Other collectibles
Wathay Ferenc Énekes könyve. I-II. kötet. Bp., 1976, Magyar Helikon. Kiadói papírkötésben, kiadói illusztrált papír védőborítóban, papír védőborítóban, és kiadói nyl-kötésben, kiadói illusztrált papír védőborítóban, papír védőborítóban, kiadói kartontokban, foltos karton-tokkal, de egyébként jó állapotban. Hasonmás kiadás.
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
1736130
17075
320
0
7000
Books: Other rarities
Other collectibles
Soltész Ferenc-Szinyei Endre: Ógörög-magyar szótár. Bp., 1984, Könyvértékesítő Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban. Reprint.
The item is not available
Starting price:
7 000 HUF
1722479
17076
320
0
5000
Books: Other rarities
Other collectibles
Vámbéry Rusztem: Az élő múlt. Politikai téveszmék - társadalmi babonák. Bp.,(1931), Pantheon, (Fővárosi Nyomda Rt.-ny.), 435+1 p. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti borítót az elülső kötéstáblára, és gerincre kasírozták, kopott borítóval.
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
1721579
17077
320
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Dr. Groza Péter: A börtön homályában. Malmaison 1943-1944 telén. Nagyvárad, 1945, "Grafika" Nyomdai Műintézet. Kiadói papírkötés, szakadozott borító szélekkel, javított gerinccel.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1721676
17078
320
0
6000
Books: Other rarities
Other collectibles
Szűts Iván: Múlt és jelen. Székesfehérvár, 1909, Debrecenyi István, 63 p. Kiadói papírkötés, foltos.
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
1721413
17079
320
0
1600
Books: Other rarities
Other collectibles
Radványi Kálmán: Nyugat országain keresztül. Márton Lajos borító grafikájával. Bp.,1924, "Magyar Jövő." Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1656516
17080
320
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Csanádi Imre: Kergetőző négy testvér. Kass János rajzaival. Bp., 1975, Móra. Kiadói kartonált leporelló-kötés, kissé viseltes állapotban, az egyik táblánál a fűzés kissé sérült, laza.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1692156
17081
320
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
Barabás Éva: Ballagnak az óvodások. Rajzolta: Gábor Éva. Bp.,1960, Minerva. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, laza fűzéssel.
Starting price:
1 000 HUF
1667052
17082
320
0
3600
Books: Other rarities
Other collectibles
Harsányi Zsolt: A féltékeny költő. Kuplék, dalok, sanzonok. Bp.,1920, Pallas. Korabeli átkötött félvászon-kötés.
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment