5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Vámbéry Rusztem: Az élő múlt. Politikai téveszmék - társadalmi babonák. Bp.,(1931), Pantheon, (Fővárosi Nyomda Rt.-ny.), 435+1 p. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti borítót az elülső kötéstáblára, és gerincre kasírozták, kopott borítóval.