Printed Materials

Number of items: 204

1821 Tudományos Gyűjtemény. Ötödik esztendei folyamat. VIII. kötet 128p. Sérült papírborítóval
12660.

2 000 HUF
1839 az Egyházi tár 13. füzete, Pest, Beimel J., papírkötésben, érdekes írásokkal
12661.

1 400 HUF
1840 Marosvásárhely, Bensőséges szövegű gyászjelentés
12662.

3 000 HUF
1848-1948 7 db 1848-as szabadságharccal kapcsolatos újság
12663.

3 000 HUF
1860 Sopron, cs. kir. törvényszéki rendelet, német nyelven
12664.

1 200 HUF
1872 Litho mintával díszített levélpapírra írt levél
12665.

2 400 HUF
1873 Buda-Pest, A magyar királyi belügyministerium rendőri körözvénye valamennyi törvényhatósághoz 27. szám, 34×21 cm
12666.

1 600 HUF
cca 1880-1950 Kis papírrégiség tétel, benne meghívók, emléklapok
12667.

1 000 HUF
cca 1880 Marienbad, rajzos kis leporelló számos látképpel
12668.

2 000 HUF
cca 1880 Milánó, 12 db litográf képet tartalmazó leporelló / Milano leporello with 12 lithograhic images. 15x11 cm
12669.

3 000 HUF
12670.

100 000 HUF
270,27
294,12
Gerlach, Martin: Die Pflanze in Kunst und Gewerbe. Stilischer Teil.  Wien, 1886. Gerlach & Schenk, 95 db nagyméretű, nagyrészt litografált és részben heliogravűr táblákkal. Szecessziós növénydíszítéseket ábrázoló képekkel. Kiadói félvászon kötésben, tartalommal, címlappal, képjegyzékkel. Összességében jó állapotban, /  With 95 large lithographic tables. Mostly lithographies, some heliogravures plus table of contents and inner cover. In half linen binding. 40x56 cm
12671.

80 000 HUF
216,22
235,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF