https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 204

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1889-1894 Böckh János: Igazgatósági Jelentés. Különlenyomat a Magyar Kir. Földtani Intézet 1888.-1893. évi jelentéséből. Bp., 1889-1894, Franklin-Társulat, 35 p.+1t.+24+36+31 38+35 p. Átkötött félvászon kötés, kissé fakó gerinccel, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.
12672.

1889-1894 Böckh János: Igazgatósági Jelentés. Különlenyomat a Magyar Kir. Földtani Intézet 1888.-1893. évi jelentéséből. Bp., 1889-1894, Franklin-Társulat, 35 p.+1t.+24+36+31 38+35 p. Átkötött félvászon kötés, kissé fakó gerinccel, intézményi bélyegzővel. Jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
1
1887 Zur Erinnerung an den 25. October 1887. Díszes, aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, javított gerinccel, egy kijáró lappal. Nagytapolcsány, Ungar Mihály, és Gemeiner Kornélia, Gemeiner Mór (Nagytapolcsány) és Ungar Mihály (Budapest) gyerekei házassági üdvözlő táviratainak díszes gyűjteménye, többségében német nyelven, közte egy-két magyar nyelvű.
12673.

1887 Zur Erinnerung an den 25. October 1887. Díszes, aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, javított gerinccel, egy kijáró lappal. Nagytapolcsány, Ungar Mihály, és Gemeiner Kornélia, Gemeiner Mór (Nagytapolcsány) és Ungar Mihály (Budapest) gyerekei házassági üdvözlő táviratainak díszes gyűjteménye, többségében német nyelven, közte egy-két magyar nyelvű.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
3
1889 Bp., Taxa - medicamentorum. Gyógyszer - árszabvány. A gyógszer-árszabvány hivatalos kiadásába fel nem vett gyógyszerek árszabványával bővítve és jegyzetekkel ellátva, 171p
12674.

1889 Bp., Taxa - medicamentorum. Gyógyszer - árszabvány. A gyógszer-árszabvány hivatalos kiadásába fel nem vett gyógyszerek árszabványával bővítve és jegyzetekkel ellátva, 171p

 
Sold
Starting price:
3 400 HUF
9,19
EUR
,
10,00
USD
Number of bids:
18
1893 Fürst Bicmarck, magyar kivándorlók által is használt tengeri gőzhajó díszes, litografált menükártyája / 1893 Lithographic menu card of the steamer ship Fürst Bimarck 13x21 cm
12675.

1893 Fürst Bicmarck, magyar kivándorlók által is használt tengeri gőzhajó díszes, litografált menükártyája / 1893 Lithographic menu card of the steamer ship Fürst Bimarck 13x21 cm

 
Sold
Starting price:
5 500 HUF
14,86
EUR
,
16,18
USD
Number of bids:
1
1893 Normannia magyar kivándorlók által is használt tengeri gőzhajó díszes, litografált menükártyája / 1893 Lithographic menu card of the steamer ship Normannia. 13x21 cm
12676.

1893 Normannia magyar kivándorlók által is használt tengeri gőzhajó díszes, litografált menükártyája / 1893 Lithographic menu card of the steamer ship Normannia. 13x21 cm

 
Sold
Starting price:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Number of bids:
1
1893 Fürst Bicmarck, magyar kivándorlók által is használt tengeri gőzhajó díszes, műsorkártyája / 1893 Lithographic program card of the steamer ship Fürst Bimarck 13x21 cm
12677.

1893 Fürst Bicmarck, magyar kivándorlók által is használt tengeri gőzhajó díszes, műsorkártyája / 1893 Lithographic program card of the steamer ship Fürst Bimarck 13x21 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Number of bids:
0
1895 Journal Amusant, journal humoristique Nr. 2037 - francia nyelvű vicclap, illusztrációkkal, 8p / French humor magazine
12678.

1895 Journal Amusant, journal humoristique Nr. 2037 - francia nyelvű vicclap, illusztrációkkal, 8p / French humor magazine

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
1896 Az 1896-iki ezredéves országos kiállítás részletes csoportbeosztási programja, tűzött, kis sérüléssel
12679.

1896 Az 1896-iki ezredéves országos kiállítás részletes csoportbeosztási programja, tűzött, kis sérüléssel

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
8
1897 F.Simm: Radfahrerin, fametszet újságba készült nyomat, a Gartenlaube 2897. 9. műmelléklete, 32x20 cm
12680.

1897 F.Simm: Radfahrerin, fametszet újságba készült nyomat, a Gartenlaube 2897. 9. műmelléklete, 32x20 cm

 
Sold
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
1
cca 1900 Préselt képek, gyűjtőképek, matricák, közte sok dombornyomású, vegyes témában és állapotban, lapokra ragasztva, 5 lapon 110 képecske
12681.

cca 1900 Préselt képek, gyűjtőképek, matricák, közte sok dombornyomású, vegyes témában és állapotban, lapokra ragasztva, 5 lapon 110 képecske

 
The item is not available
Starting price:
4 400 HUF
11,89
EUR
,
12,94
USD
Number of bids:
0
cca 1900 A Magyar Korona országainak egyesített címere, litho kép ceruzás ráfirkálással, hajtásnyommal, szakadásokkal, 29x20,5 cm
12682.

cca 1900 A Magyar Korona országainak egyesített címere, litho kép ceruzás ráfirkálással, hajtásnyommal, szakadásokkal, 29x20,5 cm

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
cca 1900 Arad, Gyógyárú és illatszerüzlet fejléces számla / Drogery
12683.

cca 1900 Arad, Gyógyárú és illatszerüzlet fejléces számla / Drogery

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment