Books: History

Number of items: 177

Rózsai Ágnes, Tamáska Péter, Susits Imre, Vass István: A Pamutfonóipari Vállalat története. Bp., 1983, Magyar Történelmi Társulat Üzemtörténeti Szakosztálya. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Készült 1000 példányban.
15325.

1 000 HUF
Hódoltságban. I. magyar történelmi konferencia az elnyomatás évtizedeiről. Bp., 1992, Zrinyi. Kiadói papírkötés, a hátsó borító egyik sarka hiányzik.
15326.

800 HUF
A magyar történelem titkai Bp., 2007. Readers Digest. Kiváló állapotban.
15327.

A magyar történelem titkai Bp., 2007. Reader's Digest. Kiváló állapotban.

2 600 HUF
7,03
7,65
Marczali Henrik: Az ellenreformáció kora. Reformok és ellenreformok. Bp., é.n. Révai. Kissé laza, kiadói egészvászon kötésben,
15328.

1 000 HUF
Estók János: Nemzet születik Magyarország története 1815-1849. (Új képes történelem). Bp., é.n. Helikon
15329.

2 000 HUF
Az Európai Kultúra Története sorozat 7 kötete:  Johan Huizinga: A középkor alkonya; Funk Berentano: Udvari világ, UÖ: A renaissance; Homo: Romai kultúra; Charles Seignobos: Az Európai élet fejlődése I.-II.; Dawson Európa születése  Bp., é.n., Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotú sorozat
15330.

7 000 HUF
18,92
20,59
15331.

2 000 HUF
15332.

1 800 HUF
15333.

2 000 HUF
15334.

1 600 HUF
Mód Aladár: 400 év küzdelem az önálló Magyarországért. Bp., 1945, Szikra. Második, bővített kiadás. Átkötött kopottas illusztrált félvászon-kötés.
15335.

1 000 HUF
15336.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF