https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: History

Number of items: 177

Auction is over! Item soon called at the auction hall
A Magyar Elektrotechnikai Egyesület története. Szerk.: Barki Kálmán. Bp.,1999, Magyar Elektrotechnikai Egyesület. Kiadói papírkötés.
15337.

A Magyar Elektrotechnikai Egyesület története. Szerk.: Barki Kálmán. Bp.,1999, Magyar Elektrotechnikai Egyesület. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Horváth Mihály: Magyarország függetlenségi harczának története 1848 és 1849-ben. Második kiadás. I kötet. Pest, 1871, Ráth Mór, Álbordázott félvászon kötésben jó állapotban.
15338.

Horváth Mihály: Magyarország függetlenségi harczának története 1848 és 1849-ben. Második kiadás. I kötet. Pest, 1871, Ráth Mór, Álbordázott félvászon kötésben jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
Tóbiás Áron: A Magyar Rádió regénye I-IV. kötet. I. kötet: Fellegvár. Emberek-történetek, dokumentumok. 1925-1945. II. kötet: Kettészelt Égbolt. Emberek-történetek, dokumentumok. 1945-1956. III. kötet: Szélárnyékban. Emberek-történetek, dokumentumok. 1956-1990. IV. kötet: Visszajátszás. Emberek-történetek, dokumentumok. 1990-2005. Bp., é.n., Magyar Rádió Közalapítvány. Kiadói papírkötés.
15339.

Tóbiás Áron: A Magyar Rádió regénye I-IV. kötet. I. kötet: Fellegvár. Emberek-történetek, dokumentumok. 1925-1945. II. kötet: Kettészelt Égbolt. Emberek-történetek, dokumentumok. 1945-1956. III. kötet: Szélárnyékban. Emberek-történetek, dokumentumok. 1956-1990. IV. kötet: Visszajátszás. Emberek-történetek, dokumentumok. 1990-2005. Bp., é.n., Magyar Rádió Közalapítvány. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
3 800 HUF
10,27
EUR
,
11,18
USD
Number of bids:
0
Az Esztergom-Vidéki Régészeti és Történelmi Társulat harmadik évkönyve. Szerk.: Rózsa Vitál. Esztergom, 1900, Laiszky János. Kiadói papírkötésben, ragasztott gerinccel.
15340.

Az Esztergom-Vidéki Régészeti és Történelmi Társulat harmadik évkönyve. Szerk.: Rózsa Vitál. Esztergom, 1900, Laiszky János. Kiadói papírkötésben, ragasztott gerinccel.

 
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
5,95
EUR
,
6,47
USD
Number of bids:
0
Berkovits Ilona: A Képes Krónika és Szent István királyt ábrázoló miniatúrái. Bp., 1938, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötésben, kissé foltos borítóval, a hátsó borító egyik sarka gyűrött.
15341.

Berkovits Ilona: A Képes Krónika és Szent István királyt ábrázoló miniatúrái. Bp., 1938, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötésben, kissé foltos borítóval, a hátsó borító egyik sarka gyűrött.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Berkovits Ilona: A budapesti Egyetemi könyvtár Albucasis-Kódexe. Bp., 1938, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötésben.
15342.

Berkovits Ilona: A budapesti Egyetemi könyvtár Albucasis-Kódexe. Bp., 1938, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Kádár, János: On the Road to Socialism. Selected Speeches and Interviews 1960-1964. Bp., 1965, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírkötésben, Kádár János fotójával. Szép állapotban.
15343.

Kádár, János: On the Road to Socialism. Selected Speeches and Interviews 1960-1964. Bp., 1965, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papírkötésben, Kádár János fotójával. Szép állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Archivum Sala. Levéltári évkönyv III. Pozsonyi Állami Levéltár Vágsellyei Fióklevéltár. 2007.183p.
15344.

Archivum Sala. Levéltári évkönyv III. Pozsonyi Állami Levéltár Vágsellyei Fióklevéltár. 2007.183p.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Erényi Tibor-Kende János-Varga Lajos: Fél évszázad. A szociáldemokrácia története Magyarországon 1868-1919. Bp.,1990, Politikatörténeti Intézet. Kiadói papírkötés.
15345.

Erényi Tibor-Kende János-Varga Lajos: Fél évszázad. A szociáldemokrácia története Magyarországon 1868-1919. Bp.,1990, Politikatörténeti Intézet. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Birányi Ákos: Pesti forradalom (Martius 15-19.), hiteles adatok nyomán. Pest, 1848, Trattner Károly. Facsimile, 437/800. példány, műbőr kötés, jó állapotban.
15346.

Birányi Ákos: Pesti forradalom (Martius 15-19.), hiteles adatok nyomán. Pest, 1848, Trattner Károly. Facsimile, 437/800. példány, műbőr kötés, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
1
Hatvany Lajos: Egy hónap története. (Esztendő 1918 december). Bp., é.n., Pesti Napló. Újrakötve
15347.

Hatvany Lajos: Egy hónap története. (Esztendő 1918 december). Bp., é.n., Pesti Napló. Újrakötve

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
Püspöki Nagy Péter: Zselis város címere. Bratislava, 1976, Zselizi Városi Nemzeti Bizottság. A szerző dedikációjával. Mellékletekkel. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15348.

Püspöki Nagy Péter: Zselis város címere. Bratislava, 1976, Zselizi Városi Nemzeti Bizottság. A szerző dedikációjával. Mellékletekkel. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment