https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: History

Number of items: 164

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Besennyei György: Hunyadi. A szerző Székely Miklós Kúriai bíró számára szóló dedikálásával! A munkát sajtó alá rendezték és a bevezető tanulmányokat írták: Hegedüs Géza, Rónai Mihály András, Szalai Sándor, Vázsonyi Sándor. Bp., (1929. Neuwald Illés utódai). XXII, 63 p. Nyomatott az V. ker. Állami Berzsenyi Dániel...Reálgimnázium 1928-1929. évi VII. osztályának költségével 1000 számozott példányban. Ez 635. számú, kézzel számozott példány. Fűzve, kiadói, illusztrált (Vázsonyi Sándor) papírborítóban, rajta kis hiánnyal.
15316.
 

Besennyei György: Hunyadi. A szerző Székely Miklós Kúriai bíró számára szóló dedikálásával! A munkát sajtó alá rendezték és a bevezető tanulmányokat írták: Hegedüs Géza, Rónai Mihály András, Szalai Sándor, Vázsonyi Sándor. Bp., (1929. Neuwald Illés utódai). XXII, 63 p. Nyomatott az V. ker. Állami Berzsenyi Dániel...Reálgimnázium 1928-1929. évi VII. osztályának költségével 1000 számozott példányban. Ez 635. számú, kézzel számozott példány. Fűzve, kiadói, illusztrált (Vázsonyi Sándor) papírborítóban, rajta kis hiánnyal.

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
19,23
EUR
,
21,90
USD
Number of bids:
0
Történelmi olvasókönyv a magyar történelem tanításához I.-II. kötet. (Egybekötve.) Összeállította: Vicsay Lajos. Szeged, 1940, Ablaka György Könyvnyomdája, 247+2+304 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, de belül jó állapotban.
15317.
 

Történelmi olvasókönyv a magyar történelem tanításához I.-II. kötet. (Egybekötve.) Összeállította: Vicsay Lajos. Szeged, 1940, Ablaka György Könyvnyomdája, 247+2+304 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, de belül jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
16,03
EUR
,
18,25
USD
Number of bids:
0
Magyar művelődéstörténet. Szerk.: Domanovszky Sándor. 1-5. köt. Szekszárd, 1993, Babits. Hasonmás kiadás! Kicsit kopott műbőr kötésben, egyébként jó állapotban.
15318.
 

Magyar művelődéstörténet. Szerk.: Domanovszky Sándor. 1-5. köt. Szekszárd, 1993, Babits. Hasonmás kiadás! Kicsit kopott műbőr kötésben, egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
32,05
EUR
,
36,50
USD
Number of bids:
0
Horváth Jenő: Szavójai Jenő herceg. A dunai monarchia kialakulása. Bp., (1941), Cserépfalvi, 333+1 p.+ 8 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott aranyozással, kissé sérült gerinccel.
15319.
 

Horváth Jenő: Szavójai Jenő herceg. A dunai monarchia kialakulása. Bp., (1941), Cserépfalvi, 333+1 p.+ 8 t. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott aranyozással, kissé sérült gerinccel.

 
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
11,54
EUR
,
13,14
USD
Number of bids:
0
Hóman Bálint - Szekfű Gyula: Magyar történet. 1-8. köt. Bp., [1928], Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Első kiadás! Kissé sérült félbőr kötésben, két kötet gerince javított, egyébként jó állapotban.
15320.
 

Hóman Bálint - Szekfű Gyula: Magyar történet. 1-8. köt. Bp., [1928], Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Első kiadás! Kissé sérült félbőr kötésben, két kötet gerince javított, egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
22 000 HUF
70,51
EUR
,
80,29
USD
Number of bids:
0
Friedjung Henrik: Harc a német hegemóniáért (1859-1866) I-III. kötet. Fordította: Junius. Átnézte: Dr. Hoffmann Frigyes. Bp., 1902-1904, MTA. Kiadói aranyozott gerincű zöld egészvászon-kötésben, kis kopásoktól eltekintve jó állapotban.
15321.
 

Friedjung Henrik: Harc a német hegemóniáért (1859-1866) I-III. kötet. Fordította: Junius. Átnézte: Dr. Hoffmann Frigyes. Bp., 1902-1904, MTA. Kiadói aranyozott gerincű zöld egészvászon-kötésben, kis kopásoktól eltekintve jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
32,05
EUR
,
36,50
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Please use the refresh button next to the bid if you want to see the current state of the auction. The page doesn't refresh automatically!

Filter auction items

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

333. Auction:
From 30 October  to 8 November
Payment deadline is 23 November

334. Auction:
From 13 November  to 22 November
Payment deadline is 7 December
Seeing: From 19 to 22 November

30. Major Auction
Seeing: 12 to 24 November
 

  Events calendar

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment