Books: History

Number of items: 164

15365.

5 000 HUF
15366.

4 000 HUF
Fallenbüchl Zoltán: Magyarország főispánjai. Die Obergespane Ungarns 1526-1848. Bp.,1994, Argumentum Kiadó. Kiadói papírkötés.
15367.

2 200 HUF
5,95
6,47
Németh Zsolt: A Szent Korona sérüléseinek és átalakításainak krónikája. Bp., 2010, Püski. Kiadói kartonált papírkötésben.
15368.

4 600 HUF
12,43
13,53
15369.

2 800 HUF
7,57
8,24
15370.

100 HUF
0,27
0,29
2 db könyv: E. Kovács Péter: Matthias Corvinus. Bp., 1990, Officina Nova. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. + Nagy László: kard és szerelem. Törökkori históriák. Bp., 1985, Gondolat. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15371.

1 200 HUF
Nauwelaerts: Harc a petróleumért. Bp. 1937, Kir. M. Természettudományi Társulat. Kiadói egészvászon-kötésben
15372.

1 000 HUF
A Milleniumi Magyarország. Album korabeli fotográfiákkal. Budapest, 1998, Kossuth Kiadó. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, számos fekete-fehér fotóval illusztrálva, magyar, angol, német és francia nyelven. Hátulján foltos
15373.

1 800 HUF
15374.

1 800 HUF
Egy küzdelmes év katonái. Szerk.: Horváth László. Gyöngyös, 1998, Mátra Múzeum - Berze Nagy János Gimnázium. Papírkötésben, jó állapotban.
15375.

2 000 HUF
15376.

13 000 HUF
35,14
38,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF