Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 148

Anton Scharff (1845-1930) 1876. József Főherczeg Magyarország Nádora - született 1776 / Emlékül születésének százados ünnepére - Budapest főváros hálás közönsége Zn emlékérem összességében jó állapotú, de sérült dísztokban, az érmek rögzítve (54mm) T:1-
30476.

Anton Scharff (1845-1930) 1876. "József Főherczeg Magyarország Nádora - született 1776 / Emlékül születésének százados ünnepére - Budapest főváros hálás közönsége" Zn emlékérem összességében jó állapotú, de sérült dísztokban, az érmek rögzítve (54mm) T:1-

15 000 HUF
40,54
44,12
Berán Lajos (1882-1943) 1925. Jókai Mór 1825 - 1925 / A nagy mesemondónak hálás nemzete - Magyar Királyi Pénzverő kétoldalas Br emlékérem (36mm) T:2
30477.

Berán Lajos (1882-1943) 1925. "Jókai Mór 1825 - 1925 / A nagy mesemondónak hálás nemzete - Magyar Királyi Pénzverő" kétoldalas Br emlékérem (36mm) T:2

1 000 HUF
9
Berán Lajos (1882-1943) 1926. DR. MED. SAMVEL LOEW - OCTOGENARIVS NVLLAM DIEM PERDIDIT Br plakett (68x100,5mm) T:2 / Hungary 1926. DR. MED. SAMVEL LOEW - OCTOGENARIVS NVLLAM DIEM PERDIDIT Br plaque. Sign.: Lajos Berán (68x100,5mm) C:XF
30478.

Berán Lajos (1882-1943) 1926. "DR. MED. SAMVEL LOEW - OCTOGENARIVS NVLLAM DIEM PERDIDIT" Br plakett (68x100,5mm) T:2 / Hungary 1926. "DR. MED. SAMVEL LOEW - OCTOGENARIVS NVLLAM DIEM PERDIDIT" Br plaque. Sign.: Lajos Berán (68x100,5mm) C:XF

20 000 HUF
54,05
58,82
Berán Lajos (1882-1943) 1931. Dr. Baumgartner Alajos Br plakett (100mm) T:2  HP. 1324.
30479.

Berán Lajos (1882-1943) 1931. "Dr. Baumgartner Alajos" Br plakett (100mm) T:2 HP. 1324.

5 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943) 1936. Z. Zorkóczy Samu vaskohómérnök és az OMBKE elnöke, névre szóló aranyozott Br emlékérem eredeti tokban (50mm) T:1- Hungary 1936. Samu Z. Zorkóczy metallurgical engineer gilt Br commemorative medallion with engraving, in original case. Sign: Lajos Berán (50mm) C:AU HPII 273.
30480.

Berán Lajos (1882-1943) 1936. "Z. Zorkóczy Samu" vaskohómérnök és az OMBKE elnöke, névre szóló aranyozott Br emlékérem eredeti tokban (50mm) T:1- Hungary 1936. "Samu Z. Zorkóczy metallurgical engineer" gilt Br commemorative medallion with engraving, in original case. Sign: Lajos Berán (50mm) C:AU HPII 273.

5 000 HUF
Berán Lajos (1882-1943) 1938. HUNGÁRIA EE / MERT FÉRFI KELL MEGANNYI SZIKLA SZÁL 1911 Hungária Evezős Egylet Br emlékérem (71mm) T:2 HPII. 284.
30481.

Berán Lajos (1882-1943) 1938. "HUNGÁRIA EE / MERT FÉRFI KELL MEGANNYI SZIKLA SZÁL 1911" Hungária Evezős Egylet Br emlékérem (71mm) T:2 HPII. 284.

6 000 HUF
Bognár György (1944-) 1985. Történeti Városok Nemzetközi Bizottsága - Eger / Balassi Bálint Ag emlékérem (34,24g/0.800/42,5mm)
30482.

Bognár György (1944-) 1985. "Történeti Városok Nemzetközi Bizottsága - Eger / Balassi Bálint" Ag emlékérem (34,24g/0.800/42,5mm)

4 600 HUF
12,43
13,53
Bognár György (1944- ) 1988. A Szent Jobb országos bemutatása 1988. április 16. - október 30 piefort Ag emlékérem (72,57g/0.835/42,5mm) T:1-(PP) / Hungary 1988. The Presentation of Saint Stephens Holy Right Hand April 16 - October 30 1988. piefort Ag commemorative medallion. Sign.: György Bognár (72,57g/0.835/42,5mm) C:AU(PP) Adamo BP25
30483.

20 000 HUF
54,05
58,82
Bognár György (1944-) 1989. Vasfüggöny / Berlini fal aranyozott fém emlékérem, sorszámozott tanúsítvánnyal, tokban (65mm) T:1-(PP) ujjlenyomat
30484.

Bognár György (1944-) 1989. "Vasfüggöny / Berlini fal" aranyozott fém emlékérem, sorszámozott tanúsítvánnyal, tokban (65mm) T:1-(PP) ujjlenyomat

1 000 HUF
Bognár György (1944-) 1990. Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar aranyozott piefort emlékérem, eredeti dísztokban (65mm) T:1-(PP)
30485.

Bognár György (1944-) 1990. "Magyar Köztársaság 1956-1989. Október 23. / Hazádnak rendületlenül légy híve, oh magyar" aranyozott piefort emlékérem, eredeti dísztokban (65mm) T:1-(PP)

1 000 HUF
9
Bognár György (1944-) 1991. II. János Pál pápa látogatása - Debrecen jelzett Ag emlékérem (31,31g/0.925/42mm) T:1-(PP)
30486.

Bognár György (1944-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Debrecen" jelzett Ag emlékérem (31,31g/0.925/42mm) T:1-(PP)

5 000 HUF
Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. II. János Pál pápa látogatása - Pécs aranyozott fém emlékérem, műanyag tokban (42,5mm) T:1-(PP)
30487.

Bognár György (1944-) / Lebó Ferenc (1960-) 1991. "II. János Pál pápa látogatása - Pécs" aranyozott fém emlékérem, műanyag tokban (42,5mm) T:1-(PP)

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF