https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Architecture, Art

Number of items: 139

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Farkasné Ács Erzsébet: Ybl. Egy építész életműve -képekben. Bp., 1998, InnovaPress. Megjelent 1000 példányban. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15374.

Farkasné Ács Erzsébet: Ybl. Egy építész életműve -képekben. Bp., 1998, InnovaPress. Megjelent 1000 példányban. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Bónis Ferenc: Élet-képek: Bartók Béla Budapest, 2006, Balassi Kiadó, 551p. Egészvászon kötésben, karton védőborítóval, szép állapotban.
15375.

Bónis Ferenc: Élet-képek: Bartók Béla Budapest, 2006, Balassi Kiadó, 551p. Egészvászon kötésben, karton védőborítóval, szép állapotban.

 
Sold
Starting price:
5 500 HUF
14,86
EUR
,
16,18
USD
Number of bids:
1
Dr. Pipics Zoltán: Így nézd a szépet! 100 képpel és Haranghy Jenő rajzaival. Bp.,(1943), Szerzői kiadás, (Légrády-ny.), 218+6 p. Első kiadás. Lapszámozáson belül számos egészoldalas és szövegközti képpel. Kiadói papírkötés, hiányzó borítékkal, az elülső szennylap hiányzik.
15376.

Dr. Pipics Zoltán: Így nézd a szépet! 100 képpel és Haranghy Jenő rajzaival. Bp.,(1943), Szerzői kiadás, (Légrády-ny.), 218+6 p. Első kiadás. Lapszámozáson belül számos egészoldalas és szövegközti képpel. Kiadói papírkötés, hiányzó borítékkal, az elülső szennylap hiányzik.

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
3
Gustave Doré: Die Taten des Hercules. Die Komische Bibliothek. Erlenbach-Zürich-Leipzig, 1922, Eugen Rentsch. Gustave Doré illusztrációival. Kiadói papírkötés, német nyelven./ Paperbinding, with illustrations of Gustave Doré, in German language.
15377.

Gustave Doré: Die Taten des Hercules. Die Komische Bibliothek. Erlenbach-Zürich-Leipzig, 1922, Eugen Rentsch. Gustave Doré illusztrációival. Kiadói papírkötés, német nyelven./ Paperbinding, with illustrations of Gustave Doré, in German language.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Singer, Hans W.: Die moderne Graphik. leipzig, 1914, Verlag von E. A. Seemann. Kiadói egészvászon kötés, képekkel illusztrált, kopottas állapotban / linen binding, dagamed condition
15378.

Singer, Hans W.: Die moderne Graphik. leipzig, 1914, Verlag von E. A. Seemann. Kiadói egészvászon kötés, képekkel illusztrált, kopottas állapotban / linen binding, dagamed condition

 
Sold
Starting price:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Number of bids:
2
Artis orbis. Kollektion / Collection 2013. Goebel tárgykatalógus, papírkötésben, jó állapotban.
15379.

Artis orbis. Kollektion / Collection 2013. Goebel tárgykatalógus, papírkötésben, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
Vákár Tibor: Székelyföld építészszemmel. Bp., 1988, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
15380.

Vákár Tibor: Székelyföld építészszemmel. Bp., 1988, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Truppel Károly: Művészi oktatás. A művészetek nemzeti irányú fejlődése és a művészi érzék fejlesztése ápolása az iskolában. Fehértemplom, 1899, Szerzői kiadás, (Wunder Gyula Könyvnyomdája-ny.), 38 p. Átkötött félvászon-kötés, foltos.
15381.

Truppel Károly: Művészi oktatás. A művészetek nemzeti irányú fejlődése és a művészi érzék fejlesztése ápolása az iskolában. Fehértemplom, 1899, Szerzői kiadás, (Wunder Gyula Könyvnyomdája-ny.), 38 p. Átkötött félvászon-kötés, foltos.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Grofcsik János-Reichard Ernő: A magyar finomkerámiaipar története. Bp., 1973, Finomkerámiaipari Művek, Szilikátipari Központi Kutató és Tervező Intézet. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.
15382.

Grofcsik János-Reichard Ernő: A magyar finomkerámiaipar története. Bp., 1973, Finomkerámiaipari Művek, Szilikátipari Központi Kutató és Tervező Intézet. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
7,03
EUR
,
7,65
USD
Number of bids:
0
Román Károly könyvjegyei. A Magyar Exibrisgyűjtők és Grafikabarátok Egyesülete Kiadványai I. Bp., 1932. Nagyváradi Kálvin könyvnyomda. Papír mappában.
15383.

Román Károly könyvjegyei. A Magyar Exibrisgyűjtők és Grafikabarátok Egyesülete Kiadványai I. Bp., 1932. Nagyváradi Kálvin könyvnyomda. Papír mappában.

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
1
Alessandro Mihalik: Le relazioni Italiane della maiolica Ungherese di Holics Publicazioni della R. Accademia Ungherese di Roma. Roma-Bp., 1936, Franklin. Kiadói papírkötés, olasz nyelven./ Paperbinding, in Italian language.
15384.

Alessandro Mihalik: Le relazioni Italiane della maiolica Ungherese di Holics Publicazioni della R. Accademia Ungherese di Roma. Roma-Bp., 1936, Franklin. Kiadói papírkötés, olasz nyelven./ Paperbinding, in Italian language.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
1
Curt Siegel: A modern építészet szerkezetformái. Bp., 1969, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal.
15385.

Curt Siegel: A modern építészet szerkezetformái. Bp., 1969, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, fekete-fehér szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal.

 
The item is not available
Starting price:
4 200 HUF
11,35
EUR
,
12,35
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment