Books: Architecture, Art

Number of items: 139

Yaroslavskie portreti XVIII-XIX vekov / Les portraits de Yaroslavl XVIIIe-XIXe siecles. Moszkva, 1984, Izobrazitelnoe iskusstvo. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15362.

Yaroslavskie portreti XVIII-XIX vekov / Les portraits de Yaroslavl XVIIIe-XIXe siecles. Moszkva, 1984, Izobrazitel'noe iskusstvo. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

1 400 HUF
Voit Pál: Régi magyar otthonok. Bp., 1993, Balassi. Az 1943-as kiadás reprintje. Papírkötésben, jó állapotban.
15363.

1 200 HUF
Ympa, Herbert: HIP szállók. Fényűzés takarékon. Bp., 2005, Park. Papírkötésben, jó állapotban.
15364.

3 600 HUF
9,73
10,59
Kotsis István: Családi-házak és nyaralók. Bp., 1928, Németh József. Foltos, sérült papírkötésben.
15365.

3 000 HUF
14
Blaha Lujza emlékalbum. Blaha Luja élete és művészete. Kortársai, a jelenkor szinészei és drámaírói, Magyarország legkiválóbb irói és művészei közreműködésével szerkesztette Porzsolt Kálmán. Bp., 1926, Arany János ny. 240 p. Számos szövegközti fényképpel illusztrálva. Kiadói félvászonkötésben. A hátsó borítótábla kartonja, nagyon enyhén nedvességtől hullámos.
15366.

1 200 HUF
15367.

3 000 HUF
Art Now vol. 1., Taschen poszterkönyv. Köln,1991 Taschen. Papírkötés, angol,német, és francia nyelven, 6 p.
15368.

800 HUF
Sík Csaba: Örök törvény-új világ. Békéscsaba, 1993,Tevan. Kiadói papírkötés.
15369.

1 600 HUF
Körmöczi László: A művészi nevelés. Bp., 1942, Exodus. Kiadói papírkötésben, szakadt borítóval, de belül jó állapotban, felvágatlan lapokkal.
15370.

1 000 HUF
Palkó Tibor-Várszegi Tibor: A másik paradicsom./ The Other Paradise. Bp., 2002, Kijárat Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban. Számozott (500/439.) példány. A művészek aláírásaival.
15371.

3 000 HUF
A festő-Petőfi Vágó Pál. Almanach forrásközlő hírnök. Szerk.: Vágó Pálné. Bp., 2006, Vágó Pál Emlékbizottság Alapítvány. A szerkesztő dedikációjával és a Magyar Huszárság 400 éve Alapítvány bélyegzőjével. Papírkötésben, jó állapotban.
15372.

"A festő-Petőfi" Vágó Pál. Almanach forrásközlő hírnök. Szerk.: Vágó Pálné. Bp., 2006, Vágó Pál Emlékbizottság Alapítvány. A szerkesztő dedikációjával és a Magyar Huszárság 400 éve Alapítvány bélyegzőjével. Papírkötésben, jó állapotban.

3 000 HUF
Károlyi András festőművész kiállítása. Bp., 1977. A festő dedikációjával, egyik munkája mellékelt fotójával és annak hátoldalára írt autográf levelével! Tűzött papírkötésben, 8 p.
15373.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF