Number of items: 566

Tábori Róbert: Mesevilág a tenger mélyén. Százszorszép könyvek. Szerk.: Tutsek Anna. Bp.,(1935), Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált papírkötés, a borító, a kötéstáblák belseje, és a szennylapok foltosak.
16717.

1 400 HUF
Dánielné Lengyel Laura: Bethlen Gábor udvarában. Százszorszép könyvek. Szerk.: Tutsek Anna. Bp.,(1931), Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé foltos és kissé szakadozott borítószélekkel.
16718.

1 400 HUF
Pogány Elza: A Vágh gyerekek. Százszorszép könyvek. Szerk.: Tutsek Anna. Bp.,(1928), Singer és Wolfner. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé szakadt gerinccel, kissé foltos borítóval.
16719.

1 400 HUF
Pálosy Éva: Három hónap története. Százszorszép könyvek. Szerk.: Tutsek Anna. Bp.,(1935), Singer és Wolfner. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé foltos borítóval és címoldallal.
16720.

1 400 HUF
Dánielné Lengyel Laura: Mikes menyasszonya. Százszorszép könyvek. Szerk.: Tutsek Anna. Bp.,(1933), Singer és Wolfner. Egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói illusztrált papírkötés, foltos borítóval.
16721.

1 400 HUF
Sas Ede: Hihihi Palkó. A borító Bér Dezső munkája. Bp., 1924, Légrády, 152+1 p. Szövegközti illusztrációkkal, Kiadói illusztrált félvászon-kötésben, megviselt állapotban, a borító kopott, firkált, a kötése laza, a szennylapok hiányzik, pár lap kijár, egy lap szakadt (13/14.), egy-két illusztrációt kiszíneztek.
16722.

1 600 HUF
16723.

3 000 HUF
16724.

3 000 HUF
16725.

2 600 HUF
7,03
7,65
Tutsek Anna: Az élet iskolája. Regény fiatal leányok számára. Bp., 1904, Athenaeum Irodalmi és Nyomdai Rt. Kiadói festett, illusztrált egészvászon-kötés, kissé kopottas, foltos borítóval.
16726.

2 200 HUF
5,95
6,47
16727.

2 200 HUF
5,95
6,47
16728.

2 600 HUF
7,03
7,65

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF