Number of items: 566

Kozma Andor: Magyar rhapsodiák. Bp., 1920, Révai Kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, viseltes papírborítóval.
16705.

1 200 HUF
16706.

2 800 HUF
7,57
8,24
16707.

2 600 HUF
7,03
7,65
16708.

1 800 HUF
Nagy Márton: Patikás Gyurka Mókái. Vidám kis történetek azokból a régi jó időkből. Oradea-Nagyvárad, 1929, Szent László-Nyomda Rt., 160 p. Első kiadás. Kiadói illusztrált papírkötés, kis szakadásokkal a borító széleknél.
16709.

3 000 HUF
16710.

1 200 HUF
Gyarmath B. János: Égő Golgotán. Versek. Békéscsaba, 1921, Szerzői kiadás, Körösvidék Nyomda és Lapkiadó Vállalat, 124+2 p. Átkötött egészvászon-kötés, az eredeti borítót a borítóra kasírozták, pár lap javított (címlap hátoldala, utolsó oldal, 31. oldal.), a szerző névbélyegzőjével.
16711.

2 000 HUF
Magyarnak lenni. A hazaszeretet versei. Bp., é.n., Officina 96. Kiadói keménykötés, aranyozott lapélekkel.
16712.

Magyarnak lenni. A hazaszeretet versei. Bp., é.n., Officina '96. Kiadói keménykötés, aranyozott lapélekkel.

1 000 HUF
May Károly: A rabszolgakaraván. Regényes elbeszélés. Átdolgozta Vida Aladár. Bp.,é.n.,Athenaeum. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötésben, javított, sérült gerinccel és javított kötéssel, kopottas borítóval.
16713.

2 600 HUF
7,03
7,65
16714.

3 000 HUF
Lenkei Henrik: A szépség temploma. Pesti Hírlap Könyve 180. Bp.,1931, Légrády. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval.
16715.

1 000 HUF
Legény Elemér: Krisztushordozó. Pesti Hírlap Könyve 191. Bp.,1931, Légrády. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval.
16716.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF