Books: History

Number of items: 237

Henry Kissinger: Világrend. Fordította: Kállai Tibor, Pataky Éva. Bp., 2015, Antall József Tudásközpont. Kiadói kemény kötésben. Szép állapotban
15365.

1 800 HUF
Romsics Ignác: A múlt arcai. Történelem, emlékezet, politika. Bp.,2015, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés.
15366.

1 600 HUF
Hóman Bálint, Szekfű Gyula, Kerényi Károly (szerk.): Egyetemes történet I, III-IV. kötet. 1. Az ókor története. Szerk. Kerényi Károly. 3. Hajnal István: Az újkor története. 4. Iványi-Grünwald Béla: A legújabb kor története. Bp.,én., Magyar Szemle Társaság-Révai Testvérek Irodalmi Intézet Rt. Második kiadás. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, kopottas borítóval és gerinccel, a IV. kötet gerince kissé sérült.
15367.

2 000 HUF
Pethő Sándor: A szabadságharc eszméi. Bp., (1916), Élet Irodalmi és Nyomda Részvénytársaság. Egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban, szennyeződéssel.
15368.

1 000 HUF
Mika Sándor: A hűbériség és a keresztes hadjáratok. Európa lovagkora. H.n., é.n., Révai. Egészvászon kötés, címlap kis szakadással, egyébként jó állapotban.
15369.

1 600 HUF
29
A Magyar ritkaságok sorozat 4 kötete: Hunfalvy Pál: Napló; Bonfini, Antonio: Beszélgetés a szüzességről és a házasélet tisztaságáról 1-2., 3.; Pajkos énekek. Kartonált papírkötésben, jó állapotban
15370.

2 000 HUF
Erdélyi László: Árpádkor. A magyar állam, társadalom, művelődés legrégibb története 1301-ig. Bp., 1922, Pallas. Sérült papírkötésben.
15371.

1 000 HUF
Ürögdi György: Kard és törvény. Marius és Sulla kora. Bp., 1974, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15372.

800 HUF
Diane Ducret: Hírhedt diktátorok asszonyai. Fordította: Hotya Hajnalka. Bp., 2012,Kossuth. Kiadói papírkötés.
15373.

1 600 HUF
Pallai Péter-Sárközi Mátyás: Némi demokráciától a népi demokráciáig. A kommunista hatalomátvétel története Magyarországon a BBC-archívum tükrében (1945-1948). Bp.,2008, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
15374.

1 000 HUF
Makkay János: A tiszaszőlősi kincs. Bp., 1985, Gondolat. Kiadói papírkötés.
15375.

1 000 HUF
15376.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF