https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: History

Number of items: 237

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Tim Cornell - John Matthews: A római világ atlasza. Fordította: Fridli Judit, Pálvölgyi Endre. Bp., 1991, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15341.

Tim Cornell - John Matthews: A római világ atlasza. Fordította: Fridli Judit, Pálvölgyi Endre. Bp., 1991, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
1
Donald Matthew: A középkori világ atlasza. Fordította: Falvay Mihály. Bp., 1989, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, karcos borítóval, egyébként jó állapotban.
15342.

Donald Matthew: A középkori világ atlasza. Fordította: Falvay Mihály. Bp., 1989, Helikon. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, karcos borítóval, egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Nyulásziné Straub Éva: Öt évszázad címerei a Magyar Országos Levéltár címerein. Bp., 1987, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.+Páni Hamar család címerének modern nyomatával.
15343.

Nyulásziné Straub Éva: Öt évszázad címerei a Magyar Országos Levéltár címerein. Bp., 1987, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.+Páni Hamar család címerének modern nyomatával.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
A felvidéki magyarság húsz éve. 1918-1938. Szerk. a Magyar Statisztikai Társaság Államtudományi Intézete. Budapest, 1938, K.M. Egyetemi ny. 136 p., 5 térkép (kihajtható), 3 táblázat (kih.) Félvászon kötésben
15344.

A felvidéki magyarság húsz éve. 1918-1938. Szerk. a Magyar Statisztikai Társaság Államtudományi Intézete. Budapest, 1938, K.M. Egyetemi ny. 136 p., 5 térkép (kihajtható), 3 táblázat (kih.) Félvászon kötésben

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1
Tamási Miklós-Ungváry Krisztián: Budapest 1945. Bp.,2006, Corvina. Gazdag képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15345.

Tamási Miklós-Ungváry Krisztián: Budapest 1945. Bp.,2006, Corvina. Gazdag képanyaggal. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Ungváry Krisztián: Budapest ostroma. Bp.,2005, Corvina. Ötödik, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés, térkép-melléklettel.
15346.

Ungváry Krisztián: Budapest ostroma. Bp.,2005, Corvina. Ötödik, átdolgozott kiadás. Kiadói papírkötés, térkép-melléklettel.

 
The item is not available
Starting price:
2 200 HUF
5,95
EUR
,
6,47
USD
Number of bids:
0
Horváth Ferenc: Száz éves a Kiskunfélegyháza-Kiskunmajsa vasúrvonal (1899-1999). Bp., 1999, MÁV. A szerző dedikációjával. Papírkötésben, jó állapotban.
15347.

Horváth Ferenc: Száz éves a Kiskunfélegyháza-Kiskunmajsa vasúrvonal (1899-1999). Bp., 1999, MÁV. A szerző dedikációjával. Papírkötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
7,03
EUR
,
7,65
USD
Number of bids:
0
Steinmann, G.: Die EIszeit und der vorgeschichtliche Mensch. Leipzig - Berlin, 1917, B. G. Teubner (Aus Natur und Geisteswelt 302.). Számos fekete-fehér illusztrációval. Félvászon kötésben, jó állapotban.
15348.

Steinmann, G.: Die EIszeit und der vorgeschichtliche Mensch. Leipzig - Berlin, 1917, B. G. Teubner (Aus Natur und Geisteswelt 302.). Számos fekete-fehér illusztrációval. Félvászon kötésben, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Hatvany Lajos: Egy hónap története. (Esztendő 1918 december). Bp., é.n., Pesti Napló. Újrakötve
15349.

Hatvany Lajos: Egy hónap története. (Esztendő 1918 december). Bp., é.n., Pesti Napló. Újrakötve

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Ó-magyar olvasókönyv. Összeállította: Jakubovich Emil, Pais Dezső. Pécs, 1929. Danubia. 305 p. Későbbi vászonkötésben
15350.

Ó-magyar olvasókönyv. Összeállította: Jakubovich Emil, Pais Dezső. Pécs, 1929. Danubia. 305 p. Későbbi vászonkötésben

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
16
Fraknói Vilmos: Magyarország a mohácsi vész előtt. Bp. 1884. Szent István-Társulat XVI+ 304 l. Korabeli félvászon kötésben.
15351.

Fraknói Vilmos: Magyarország a mohácsi vész előtt. Bp. 1884. Szent István-Társulat XVI+ 304 l. Korabeli félvászon kötésben.

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
2
Pacepa, Ion Mihai: Vörös horizontok. Egy román kémfőnök vallomása. New Jersey, é. n., I. H. Printing Company. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
15352.

Pacepa, Ion Mihai: Vörös horizontok. Egy román kémfőnök vallomása. New Jersey, é. n., I. H. Printing Company. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment