Books: History

Number of items: 237

15329.

5 000 HUF
15330.

6 000 HUF
15331.

8 000 HUF
15332.

6 000 HUF
15333.

6 000 HUF
15334.

40 000 HUF
108,11
117,65
15335.

3 000 HUF
15336.

2 400 HUF
Bruno Brehm: A magyar nemzet tragédiájának regényes korrajza. Ferenc Ferdinánd meggyilkolásától a békekötésig. Ford. Fenyő László. I-III. köt.  I. Így kezdődött. Apis és este. V. kiadás.  II. Ez lett a vége. Brest-Litowsktól a békekötésig. VI. kiadás.  III. A kétfejű sas lehull. A Habsburg Monarchia összeomlása. VI. kiadás.  Bp., 1940, Grill Károly. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, az I. kötet gerince sérült, a gerincek fakók.
15337.

3 600 HUF
9,73
10,59
Henri Pozzi: A háború visszatér. Fordította: Felkai Ferenc és Marjay Frigyes. Előszót írta Orbók Attila. Bp., 1935, Dr. Marjay Frigyes,( Arany János Nyomda-ny.), 243 p. Kiadóii egészvászon-kötésben, kopott hátsó borítóval.
15338.

2 000 HUF
Erdély történetével foglalkozó könyvek, 3 db: Erdély története napjainkig I-III. kötet. Szerk.: Köpeczi Béla. Budapest, 1988, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papírborítóban. Jó állapotban. Tanulmányok Erdély történetéről. Szerk.: Rácz István. Debrecen, 1988, Csokonai. Kartonált papírkötésben. Jó állapotban. Erdély rövid története. Szerk.: Köpeczi Béla. Bp., 1993, Akadémiai Kiadói. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotban.
15339.

4 000 HUF
Martin Collcutt-Marius Jansen-Isao Kumakura: A japán világ atlasza. Fordította: Kertész Balázs, Szentgyörgyi József, Tótisz András. Bp.,1997, Helikon-Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15340.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF