Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 44

~1910-1920. Magyar Úszó Szövetség Kerületi Bajnoki Érme - M.U.Sz. 1907 Br sportérem LUDVIG gyártói jelzéssel (36mm) T:2,2- ph., szennyeződés
31014.

~1910-1920. "Magyar Úszó Szövetség Kerületi Bajnoki Érme - M.U.Sz. 1907" Br sportérem "LUDVIG" gyártói jelzéssel (36mm) T:2,2- ph., szennyeződés

2 400 HUF
Szege Sándor (1883-1945) ~1910-1920. Magyar Testgyakorlók Köre 1888. / Bátorság, buzgalom, barátság Br sportérem (41mm) T:2 ph., szennyeződés
31015.

Szege Sándor (1883-1945) ~1910-1920. "Magyar Testgyakorlók Köre 1888. / Bátorság, buzgalom, barátság" Br sportérem (41mm) T:2 ph., szennyeződés

2 400 HUF
~1920-1930. Budapesti Torna Club 1885 zománcozott, részben aranyozott jelvény T:1-,2
31016.

~1920-1930. "Budapesti Torna Club 1885" zománcozott, részben aranyozott jelvény T:1-,2

10 000 HUF
27,03
29,41
10
~1930-1940. A Magyar Erdélyért - Bátorság Becsület Hűség zománcozott Br kitűző (29x39mm) T:2
31017.

~1930-1940. "A Magyar Erdélyért - Bátorság Becsület Hűség" zománcozott Br kitűző (29x39mm) T:2

3 000 HUF
10
~1930-1940. Szebb Jövőt Br levente sapkajelvény pántok nélkül, GÁL gyártói jelzés (42x33mm) T:2
31018.

~1930-1940. "Szebb Jövőt" Br levente sapkajelvény pántok nélkül, "GÁL" gyártói jelzés (42x33mm) T:2

2 000 HUF
1948. Felszabadulási Váltó Zn díjérem nemzetiszínű, sérült szalagon (35,5mm) T:2,2-
31019.

1948. "Felszabadulási Váltó" Zn díjérem nemzetiszínű, sérült szalagon (35,5mm) T:2,2-

3 000 HUF
1951. Az Anyasági Érdemérem IV. fokozata patinázott Br kitüntetés mellszalagon T:1- NMK.: 548.
31020.

1951. "Az Anyasági Érdemérem IV. fokozata" patinázott Br kitüntetés mellszalagon T:1- NMK.: 548.

5 000 HUF
~1955. Hazafias Népfront kitüntetés hátoldalon 369 számjelzéssel, miniatűrrel és eredeti adományozói dísztokban T:1
31021.

~1955. "Hazafias Népfront" kitüntetés hátoldalon "369" számjelzéssel, miniatűrrel és eredeti adományozói dísztokban T:1

3 200 HUF
8,65
9,41
1962. 50 éves Csepeli Kohászat zománcozott fém kitűző (16x16mm) T:2
31022.

1962. "50 éves Csepeli Kohászat" zománcozott fém kitűző (16x16mm) T:2

500 HUF
1,35
1,47
~1968-1974. 8db-os KISZ jelvény tétel mind különféle, közte KISZ BME, KISZ - Szocialista Hazánkért I aranyozott, zománcozott jelvény T:2,2-
31023.

~1968-1974. 8db-os KISZ jelvény tétel mind különféle, közte "KISZ BME", "KISZ - Szocialista Hazánkért I" aranyozott, zománcozott jelvény T:2,2-

500 HUF
1,35
1,47
~1960-1970. Munkaügyi Minisztérium Kiváló Dolgozó zománcozott, aranyozott kitüntetés eredeti tokban T:1-,2
31024.

~1960-1970. "Munkaügyi Minisztérium Kiváló Dolgozó" zománcozott, aranyozott kitüntetés eredeti tokban T:1-,2

2 000 HUF
~1960-1970. 5db-os törzsgárda jelvény tétel, közte söripar, vendéglátóipar és belker T:2
31025.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF