Faleristics: medals, orders, badges

Number of items: 44

~1980. Önkéntes Rendőri Szolgálatért 20 év után, zománcozott fém jelvények (14x) (25,5mm) T:2
31038.

~1980. "Önkéntes Rendőri Szolgálatért" 20 év után, zománcozott fém jelvények (14x) (25,5mm) T:2

1 600 HUF
~2000. Az Árvízvédelmi Tevékenység Elismerésére ezüstözött Br emlékérem mellszalagon eredeti tokban T:2 ph., patina
31039.

~2000. "Az Árvízvédelmi Tevékenység Elismerésére" ezüstözött Br emlékérem mellszalagon eredeti tokban T:2 ph., patina

2 000 HUF
DN Szent László Társaság Csillagkereszt zománcozott, aranyozott kitüntetés, dísztokban, mellette adományozott neve kis jelvényen T:1-,2
31040.

DN "Szent László Társaság Csillagkereszt" zománcozott, aranyozott kitüntetés, dísztokban, mellette adományozott neve kis jelvényen T:1-,2

4 000 HUF
DN Szent László Társaság Lovagkereszt zománcozott kitüntetés nyakszalagon, miniatűrrel, dísztokban T:1-,2
31041.

DN "Szent László Társaság Lovagkereszt" zománcozott kitüntetés nyakszalagon, miniatűrrel, dísztokban T:1-,2

4 000 HUF
11
DN V.P.G 1869 (Veres Pálné Gimnázium) zománcozott Br jelvény (26x36mm) T:2
31042.

DN "V.P.G 1869 (Veres Pálné Gimnázium)" zománcozott Br jelvény (26x36mm) T:2

1 200 HUF
31043.

1 200 HUF
DN Magyar Sportlövők Szövetsége 1871 festett Br plakett füllel, hátoldalán utólag ráragasztott(?) Magyar Általános Hitelbank matrica (60x70mm) T:2
31044.

DN "Magyar Sportlövők Szövetsége 1871" festett Br plakett füllel, hátoldalán utólag ráragasztott(?) "Magyar Általános Hitelbank" matrica (60x70mm) T:2

1 400 HUF
3db-os Szovjet-Magyar Baráti Társaság jelvény tétel T:2,2-
31045.

3db-os "Szovjet-Magyar Baráti Társaság" jelvény tétel T:2,2-

800 HUF
Csehszlovákia 1938. A Nemzetközi Statisztikai Intézet XXIV. ülése francia nyelvű fém kitűző (22x30mm) T:2 kis patina Czechoslovakia 1938. XXIVéme SESSION DE LINSTITUT INTERNAT DE STATISTIQUE PRAUGE 1938 (22x30mm) C:XF small patina
31046.

600 HUF
1,62
1,76
Csehszlovákia DN Magas Tátra zománcozott fém jelvény, (~26mm) T:2  Czechoslovakia ND Vysoké Tatry enamelled metal badge (~26mm) C:XF
31047.

Csehszlovákia DN "Magas Tátra" zománcozott fém jelvény, (~26mm) T:2 Czechoslovakia ND "Vysoké Tatry" enamelled metal badge (~26mm) C:XF

500 HUF
1,35
1,47
Csehszlovákia DN Marianske Lazne zománcozott fém jelvény (12x14mm) T:2 Czechoslovakia ND Marianske Lazne enamelled metal badge (12x14mm) C:XF
31048.

100 HUF
0,27
0,29
Franciaország 1866-1955. Francia Akadémiai Pálma Rend Tiszti fokozata jelzett Ag kitüntetés, zománcozással, mellszalagon (28x35mm) T:2 zománchiány /  France 1866-1955. Order of the Academic Palms, Officer hallmarked Ag decoration, enamelled, with ribbon (28x35mm) C:XF some enamel missing
31049.

24 000 HUF
64,86
70,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF