Number of items: 364

Göre Gábor (Gárdonyi Géza): A Kátsa. Bp., 1925, Globus. Mühlbeck Károly szövegközti illusztrációival, kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben
15746.

2 800 HUF
7,57
8,24
15747.

2 200 HUF
5,95
6,47
Vörösmarty Mihály: Vörösmarty összes munkái VII. kötet. Rendezte és jegyzetekkel kísérte: Gyulai Pál. Bp.,1895, Méhner Vilmos. Korabeli aranyozott egészvászon-kötésben.
15748.

2 600 HUF
7,03
7,65
15749.

2 800 HUF
7,57
8,24
15750.

3 000 HUF
15751.

10 000 HUF
27,03
29,41
Gárdonyi Géza: Göre Gábor könyvei sorozat 5 kötete: Kátsa. Durbints sógor. A pesti úr. Vakarts. Bojgás az világba. Bp.,1925-én.,Dick Manó, 115+100+104+124+1+112 p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, változó állapotban, többnyire kissé kopottas borítóval. A pesti úr 1820. számú számozott példány.  Vakarts. 5258. számú számozott példány.
15752.

10 000 HUF
27,03
29,41
Ady Endre: A minden-titkok versei. Bp., é. n., Athenaeum. Későbbi félvászon kötésben, jó állapotban.
15753.

1 200 HUF
Arany János hátrahagyott versei. Arany János Összegyűjtött Munkái VII-VIII. kötet. Bp., én., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott vászon-kötésben, kissé kopott gerinccel.
15754.

3 000 HUF
Babits Mihály: Versek 1902-1927. Bp.,(1928), Athenaeum. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval és lapszélekkel.
15755.

1 600 HUF
Arany János elbeszélő költeményei. II. kötet: Buda halála. Murány ostroma. Katalin. Szent-László füve. Első lopás. Keveháza. Bolond Istók. Arany János összes munkái. III. kötet. Bp.,1883, Ráth Mór. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, a hátsó borító kissé foltos, 167/168. oldal szakadt.
15756.

3 000 HUF
15758.

2 800 HUF
7,57
8,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF