Number of items: 364

15722.

11 000 HUF
29,73
32,35
Moenich Károly-dr. Vutkovich Sándor: Magyar írók névtára. Pozsony, 1876, K. n. Átkötött, modern egészvászon kötésben. Foltos lapszélekkel, néhány szakadt oldallal, hiányzó lapok a tartalomjegyzékben.
15723.

1 600 HUF
Petőfi Sándor költeményei. 3. teljes kiadás. 1-2. kötet egybekötve. Bp., 1888, Athenaeum. 1 t. (Petőfi Sándor acélmetszetű arcképe, melyet Barabás Miklós készített). 442 +405 p. Kiadói, aranyozott , Petőfi arcképével díszített Gottermayer féle vászonkötésben. Hátoldalán foltos.
15724.

5 000 HUF
15725.

10 000 HUF
27,03
29,41
15726.

6 000 HUF
15727.

8 000 HUF
15728.

6 000 HUF
15729.

5 000 HUF
15730.

8 000 HUF
15731.

2 000 HUF
15732.

5 000 HUF
Rabindranath Tagore három műve:  Mashi. Szüret. Éhes Kövek. Fordította Sármay Márton, Bartos Zoltán. Bp., 1922, Pantheon Irodalmi Intézet Rt. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, ex libris-szekkel.
15733.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF