Number of items: 364

15734.

6 000 HUF
15735.

3 000 HUF
Ábrányi Emil: Szabadság háza. Bp., 1888. Pallas. Tolnai Lajos (1837-1902) írónak dedikálva, Modern egészvászon kötésben.
15736.

8 000 HUF
Lin Yutang: Egy múló pillanat I-II. Fordította Pünkösti Andor. Bp., 1943, Révai. Kiadói félvászon-kötés, kiadói illusztrált műanyag védőborítóval, az I. kötet kötése sérült, az I. kötet védőborítója kissé hiányos.
15737.

3 600 HUF
9,73
10,59
Passuth László: Fekete bársonyban. Bp., 1946, Athenaeum. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé szakadt kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
15738.

3 600 HUF
9,73
10,59
15739.

2 000 HUF
Hamvas Béla: Scientia Sacra. Az őskori emberiség szellemi hagyománya. Bp., 1988, Magvető. Kiadói egészvászonkötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
15740.

3 000 HUF
15741.

5 000 HUF
15742.

36 000 HUF
97,30
105,88
Magyar Ritkaság sorozat 22 kötete. Bp.,1983-1987, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban. Két duplummal: Antonio Bonfini: Beszélgetés a szüzességről és a házasélet tisztaságáról I-II. kötet, Fortunatus és Magelónia Magyarországon.
15743.

16 000 HUF
43,24
47,06
15744.

5 000 HUF
Göre Gábor (Gárdonyi Géza): Bojgás az világba. Bp., 1925, Globus. Mühlbeck Károly szövegközti illusztrációival, kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben, jó állapotú
15745.

2 800 HUF
7,57
8,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF