Books: History

Number of items: 134

Mészáros László: A történelmi Magyarország Szent Istvántól Trianonig - Szent Istvántól Trianonig  Officina 96 Kiadó, 2007. Papír védőborítóval, jó állapotban
15208.

Mészáros László: A történelmi Magyarország Szent Istvántól Trianonig - Szent Istvántól Trianonig Officina '96 Kiadó, 2007. Papír védőborítóval, jó állapotban

4 000 HUF
12,90
14,81
Pauler Gyula: A magyar nemzet története az Árpád-házi királyok alatt. I.-II. kötet. Bp., 1985, ÁKV. Kiadói aranyozott műbőr kötésben. Reprint kiadás.
15209.

3 000 HUF
9,68
11,11
15210.

5 000 HUF
16,13
18,52
Donászy Ferenc: Rejtélyek a történelemből. Elbeszélések az ifjúság számára. Bp., 1906, Athenaeum. Egészoldalas és szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadó festett, aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
15211.

3 000 HUF
9,68
11,11
Kallós Ede: Görög-római vallástörténet és mitológia. Bp.,1936, Cserépfalvi. Harmadik, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborító rossz állapotban, sérült, szakadt, javított, a vászonkötés kissé kopottas, a fűzés az elülső szennylap és 16 oldal között sérült, laza.
15212.

2 000 HUF
6,45
7,41
Ipolyi Arnold: Magyar mythologia 1-2. köt. egybe kötve. Bp., 1987, Európa. Kiadói egészvászon-kötés és kiadói papírkötés, szakadt kiadói kartontokban. Hasonmás kiadás, valamint a hasonmás kiadás függelékei.
15213.

3 000 HUF
9,68
11,11

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

Viewed categories

News

Auction buyer's provision: 22%

323. Auction:
Payment deadline is June 22.

324. Auction:
From 12  to 21 June
Payment deadline is 6 July

Seeing: From 18 to 21 June

29th Major auction
Payment deadline: 8 June

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2018 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.