Books: History

Number of items: 134

15196.

10 000 HUF
27,03
29,41
15197.

9 000 HUF
24,32
26,47
15198.

6 000 HUF
Három különböző kritikai kiadás kötetei: Loeb Classical Library (40, 213: Cicero; 57: Hésiodos; 193, 199, 264, 288: Aristotelés); Oxford Classical Texts (Aristotelés: Ethica Nicomachea; Metaphysica; Platón: Opera 1-5. köt.); Bibliotheca Teubneriana (Pausanias: Greaciae descriptio 1-3.; Corpus fabularum Aesopicarum 1.; Ammonius: De adfinium vocabulorum differentia; Xenophon: Institutio Cyri). Összesen 20 kötet, vászonkötésben, jó állapotban.
15199.

8 000 HUF
15200.

14 000 HUF
37,84
41,18
15201.

5 000 HUF
Fodor Sándor: Napoleon. Életkép. Bp., 1909, Singer és Wolfner. Sérült gerincű, kopott vászonkötésben.
15202.

5 000 HUF
15203.

3 600 HUF
9,73
10,59
Németh Zsolt: A Szent Korona sérüléseinek és átalakításainak krónikája. Bp., 2010, Püski. Kiadói kartonált papírkötésben.
15204.

5 000 HUF
15205.

2 000 HUF
Nő a történelemben 6 db Corvina kiadás: A Nő a Kolumbus előtti Amerikában, A nő a középkorban, A nő az ókori Egyiptomban, A nő a Reneszánsz korban, A nő a klasszikus ókorban, A nő az ókori keleten. Mind jó állapotban
15206.

4 000 HUF
Fons (Forráskutatás, és történeti segédtudományok) 7 száma. II. évf. 1.,3., III. évf. 3., V. évf. 1.,2.,4., VI. évf. 1-2. szám. Bp., 1995-1999, Budapest Főváros Levéltára Nyomdája-ny. Kiadói papírkötés.
15207.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF